Odchudzony Hafthor Bjornsson wykonuje szalony 200 kilogramowy cardio przysiad!

Hafthor Bjornsson cardio przysiad 200kg

Hafthor Bjornsson bardzo intensywnie przygotowuje się do walki bokserskiej ze strongmanem Eddiem Hallem, widać że jego sylwetka dość mocno się wysmukliła! Jednak Islandczyk udowadnia, że nadal dysponuje nadludzką siłą, wykonując „cardio przysiad” – 29 przysiadów ze sztangą 200 kilogramów!

Wiele adeptów sportów siłowych jest zadowolona kiedy wykona chodź jedno powtórzenie z 200 kilogramową sztangą na plecach, Hafthor wykonał ich aż 29 z rzędu i wydaje się jakby nie zrobiło to na nim wielkiego wrażenia.

Hafthor Bjornsson w 2020 roku zakończył karierę jako Strongman, jego nowym celem jest mecz bokserski z innym strongmanem Eddiem Hallem, jak widać wziął to na bardzo poważnie! Aktualna wersja Bjornssona, jest najszczuplejszą od wielu lat, trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie.

Przysiad Hafthora robi bardzo duże wrażenie, 29 powtórzeń z 200 kilogramową sztangą to niecodzienne cardio godne prawdziwego hulka! Islandczyk pokazuje, że czuje się doskonale i podczas walki z Eddiem będzie doskonale przygotowany.

Widać, że ciągnie wilka do lasu, w tym roku Hafthor ustanowił nowy rekord Świata w martwym ciągu, podnosząc bagatela 501 kilogramów! – odsyłam do innego artykułu na ten temat: https://www.pakernia24.pl/rekord-swiata-martwy-ciag-501/

Ciekawe ile jeszcze kilogramów zrzuci Hafthor Bjornsson i jak będzie prezentować się jego forma. W szczycie formy jako strongman przy 206 centymetrach wzrostu, ważył około 205 kilogramów! Na dzień dzisiejszy waga z pewnością spadła poniżej 200 kilogramów. Co sądzicie o transfromacji Islandczyka, piszcie w komentarzach.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz