Kolejny strongman wypada z WSM 2020 Konstantine Janashia ma koronawirusa!

konstantine janashia strongman covid19

Zawody World’s Strongest Man 2020 zbliżają się wielkimi krokami, już 11-15 Listopada, będziemy mogli trzymać kciuki za najsilniejszych ludzi na Świecie, jednak ich skład z dnia na dzień dość mocno się uszczupla!

Koronawirus nie pomaga w organizowaniu dużych imprez sportowych, brak kibiców, trudności logistyczne oraz same zachorowania zawodników. Pozytywny test na covid-19 otrzymał Gruzin Konstantine Janashia, niestety oznacza to wycofanie się z WSM 2020, które odbędą się już za tydzień.

„Drodzy przyjaciele, dzisiaj otrzymałem wyniki mojego testu Covid-19 i niestety były one pozytywne, przez co nie będę mógł uczestniczyć w World Strongest Man 2020. Rok 2020 okazał się dla mnie naprawdę pechowy przed zawodami. doznałem kontuzji, rozdarcia prawego ścięgna podkolanowego, plus pozytywne wyniki COVID-19. 
Przepraszam wszystkich moich kibiców, którzy we mnie wierzyli, i postaram się jak najlepiej wygrać nadchodzące konkursy w 2021 roku 😞 ”

To już kolejny zawodnik Strongman, który nie wystąpi w tym roku. Hafthor Bjornsson przeszedł na emeryturę, Martins Licis dochodzi do siebie po wypadku samochodowym, Rob Kearney oraz Polak Mateusz Kieliszkowski, musieli zrezygnować z powodu kontuzji. Link: https://www.pakernia24.pl/mateusz-kieliszkowski-kontuzja-2020/

Gruzin Konstantine Janashia pseudonim „Gruziński Byk” to kolejny cios dla WSM w 2020 roku, urodzony w 1990 roku Janashia ma 196 centymetrów wzrostu, ważąc przy tym około 155 kilogramów. Jego największym osiągnięciem jest 4 miejsce na WSM w 2016 roku, 2 i 4 miejsce podczas Strongest Man Europe oraz 6krotne mistrzostwo Strongest Man w Gruzji.

konstantine janashia strongman

Wycofanie się Konstantine Janashia to bardzo przykra sytuacja, miejmy nadzieję, że przez ten ostatni tydzień nie wydarzy się już nic złego i zawody WSM w 2020 roku nie okażą się absolutną klapą! Gruzinowi życzymy dużo zdrowia i powodzenia za rok!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz