Jennifer Lopez? Nie! To Janice Garay fitnesska wygląda jak sobowtór J.Lo

instagram.com/jayfromhouston/

Możecie być zdziwieni, powyższe zdjęcie prezentuje dwie zupełnie inne osoby. Po lewej stronie prezentuje się oryginalna Jennifer Lopez po prawej wyglądająca jak fit sobowtór J.Lo – Janice Garay!

Janice Garay pochodzi z Houston, aktualnie ma 30-lat oraz prawie 250 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Jest bardzo podobna do znanej amerykańskiej aktorki i piosenkarki Jennifer Lopez, która aktualnie ma 51 lat oraz bagatela 140 milionów obserwujących na Instagramie!

Trzeba przyznać, że pomimo 21 lat różnicy między dwoma Paniami, Jennifer Lopez prezentuje się fenomenalnie i niczym nie odbiega od młodszej „sobowtórki”, J.Lo jest tylko jedna, nie do podrobienia!

Sama Janice Garay wolałaby być kojarzona ze swoich osiągnięć w fitnessie, jednak od czasu do czasu przyciąga zainteresowanie fanów, poprzez upodobnienie się do słynnej gwiazdy kina, trzeba przyznać że z całkiem niezłym skutkiem!

Oto jak sama Janice komentuje całą sytuację:

„To było zwykłe selfie, które zrobiłam w toalecie, a ludzie zakładali, że jestem Jennifer Lopez, komentując: „Czy jesteś J-Lo?”. Nie… Jestem Jay z Houston!”.

„Nigdy nie spodziewałam się, że to się tak potoczy, ale to niesamowite uczucie. Ona (J.Lo) jest moją idolką. Jest kimś, kogo podziwiałam, odkąd byłam małą dziewczynką”. 

Janice oraz Jennifer łączy oryginalna latynoska uroda, długie i gęste włosy oraz taki sam styl. Dodatkowo te dwie Panie łączy nasza ukochana siłownia, Jennifer jest wielką fanką sportu oraz regularnych treningów na siłowni.

Jak sądzicie, czy Janice mogłaby być sobowtórem Jennifer Lopez?!

Janice Garay

Jennifer Lopez

Jak podoba się wam „sobowtór” Jennifer Lopez? Czy jednak wolicie oryginał? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

2 thoughts on “Jennifer Lopez? Nie! To Janice Garay fitnesska wygląda jak sobowtór J.Lo

  1. „Możecie być zdziwieni, powyższe zdjęcie prezentuje dwie zupełnie inne osoby. Po lewej stronie prezentuje się oryginalna Jennifer Lopez po prawej wyglądająca jak fit sobowtór J.Lo – Janice Garay!”
    Chyba odwrotnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *