Flex Lewis planuje wielki powrót po kontuzji, cel Mr Olympia 2021 – aktualna forma!

źródło: instagram.com/flex_lewis/

Flex Lewis to żywa legenda kulturystyki, a dokładnie dywizji 212, w której zdobył aż 7 mistrzowskich tytułów podczas Olympii. Wszystko wskazuje na to, że jego rekonwalescencja po kontuzji powoli dobiega końca!

Jak wspominaliśmy, Flex Lewis postanowił przejść z kategorii kulturystyka 212 do wagi ciężkiej kulturystyka OPEN. Wszystko wskazywało na to, że jego debiut w królewskiej kategorii odbędzie się podczas Mr Olympia 2020, jednak liczne kontuzje pokrzyżowały jego plany, które musiały zostać odłożone na później.

Flex opublikował na swoim Instagramie wpis, w którym zaprezentował swoją aktualną formę, wygląda na prawdę doskonale. Pod zdjęciem pojawił się napis „The Count down…” – „Odliczanie”.

Flex nie może doczekać się pełnego powrotu na siłownię, start przygotowań planuje na 1 Lutego 2021. Wszystko wskazuje na to, że Lewis dobrze wykorzystał przerwę od treningów i podreperował swój stan zdrowia współpracując ze swoimi lekarzami.

„1 lutego zaczyna się odliczanie do treningu @mrolympiallc!” 
„Od sierpnia postępuję zgodnie z planem gry, słucham moich lekarzy, trenera i żony to odliczanie zmieniło się w coś w rodzaju dziecka czekającego na Boże Narodzenie !!!
Zgodnie z obietnicą udokumentuję cały ten proces, pokazując dobro, zło i to, co dzieje się pomiędzy. 
Wkrótce opublikuję pierwszy film pokazujący moją podróż do Kolumbii i zdobycie komórek macierzystych.
Pragnę podziękować wszystkim moim fanom, obserwatorom i znajomym za wsparcie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 
Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału! ”
napisał Lewis

Obecna forma Flexa wskazuje, że przez okres swojej rekonwalescencji nie odpuścił w pełni swoich treningów. Prawdopodobnie nie trenował z dużą intensywnością, jednak nie zapominał o drobnym pompowaniu swoich mięśni.

Już dziś nie możemy doczekać się powrotu Flexa do hardkorowych treningów. Z pewnością będziemy publikować aktualizację jego formy przed Mr Olympia 2021. Miejmy nadzieję, że powrót po kontuzjach będzie udany i nic nie stanie na przeszkodzie, żeby wystąpił w tegorocznej Olympii i pokazał na co go stać!

Jak oceniacie szansę Flexa Lewisa podczas Mr Olympia 2021 w kategorii OPEN? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *