„Agresywny Wojtek” jest ciężko chory – potrzebuje pomocy

agresywny wojtek zrzutka
źródło: zrzutka.pl/ymbw5t?utm_medium=social&fbclid=IwAR0-hdgJgyo2sLRZmPzgFTt05h0YTWNBl99Xd6wQYuHXsNhgjI_xVlq1V0w

Znany jako „Agresywny Wojtek” YouTuber, jest ciężko chory i potrzebuje finansowego wsparcia. Wojtek ma 32 lata, jego największym hobby jest siłownia.

Niestety w ostatnim czasie boryka się z problemami zdrowotnymi, pod koniec ubiegłego roku spędził kilkanaście dni w szpitalu. W tym czasie dopadła go sepsa oraz podejrzenie o zatorowość płucną, na całe szczęście dla Wojtka udało się to pokonać.

Wojtek ma ciężką sytuację, ponieważ z powodu choroby nie może pracować. Youtuber choruje na przewlekłą chorobę nerek w stadium 5D. Jest poddawany leczeniu nerkozastępczemu hemodializami, które prawdopodobnie będzie musiał przechodzić do końca życia.

Największą szansą na normalne życie dla Wojtka jest przeszczep nerek. Cały czas walczy, bada się i leczy prywatnie, by mógł być zakwalifikowany przez transplantologa w kolejkę oczekujących do przeszczepu.

„Przed przeszczepem wskazana jest konieczna operacja ponieważ bez przeprowadzenia jej istnieje ryzyko niedowładu prawej ręki (terminy na NFZ bardzo odległe więc zostaje operacja komercyjna).”

„Ciężko prosić o pomoc ale nie pozostaje nic innego.
Za każdą wpłaconą złotówkę, udostępnienie zrzutki i za każde dobre słowo – dziękujemy.” – możemy przeczytać w komunikacie zrzutki.

Co z moim zdrowiem? Zrzutka

Od rozpoczęcia zrzutki minęła doba, w tym czasie udało się już uzbierać 126 000 zł! Niesamowite jak wielką moc ma Internet, Wojtek opublikował na swoim kanale na Youtube, wideo w którym serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pragną mu pomóc!

A w związku ze zrzutka…

Cała redakcja Pakernia24.pl życzy Wojtkowi dużo zdrowia oraz wiele sił w walce o normalność, trzymaj się, dasz radę!

OTO LINK DO ZRZUTKI!https://zrzutka.pl/ymbw5t?utm_medium=social&fbclid=IwAR0-hdgJgyo2sLRZmPzgFTt05h0YTWNBl99Xd6wQYuHXsNhgjI_xVlq1V0w

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz