49-letnia była kulturystka Laura Bass nie żyje – popełniła samobójstwo

Była kulturystka IFBB Laura Bass odeszła od nas w wieku 49 lat. Była mistrzyni NPC Nationals 1992, prawdopodobnie popełniła samobójstwo z powodu silnej depresji.

Informacja została udostępniona przez inną zawodniczkę Tonya Knight, która twierdzi, że Laura dość długo walczyła z silną depresją, która doprowadziła do jej samobójstwa…

Laura Bass

Każda śmierć w środowisku kulturystycznym to wielki cios dla wszystkich sympatyków tego sportu. Oto wpis przyjaciółki Laury w mediach społecznościowych:

„Dziś jest bardzo smutny dzień dla kulturystów i fanów na całym świecie.
Laura Bass borykała się z depresją od bardzo dawna – niestety wczoraj odebrała sobie życie. Laura była jedną z najbardziej życzliwych i współczujących osób, jakie znam.
Opiekowała się chorymi zwierzętami. Była jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych kulturystek IFBB PRO. Jestem bardzo dumna, że byłam przyjaciółką Laury.
Módlcie się za jej bliskich, a co najważniejsze za jej syna.
RIP słodka Lauro. Przesyłam uściski i modlitwy do Davida i Marii Schupp.”

Oto osiągnięcia Laury Bass

  • 1992 Junior USA – NPC, General Winner
  • 1992 Junior USA – NPC, HeavyWeight, 1
  • 1992 Nationals – NPC, HeavyWeight, 1
  • 1994 Ms International – IFBB, 9 miejsce
  • 1995 Ms International – IFBB, 10 miejsce

Laura Bass była bardzo lubiana w swoim środowisku. Laura była bardzo miła i współczująca, kochała zwierzęta. Jej kariera jako zawodniczki nie była zbyt długa. Po wygraniu Mistrzostw Świata NPC w wadze ciężkiej, zajęła 9 oraz 10 miejsce podczas Ms International IFBB.

Laura była piękną kobietą, jej postać widniała na okładkach wielu magazynów kulturystycznych, wszystko przez swoją fenomenalną formę, która w latach 1992 robiła prawdziwą furorę, czyniąc ją jedną z najbardziej znanych kulturystek na Świcie!

Today is a very sad day for bodybuilders and fans all over the World. Laura Bass has been struggling with Depression for…

Opublikowany przez Tonyę Knight Sobota, 23 stycznia 2021

Cała redakcja Pakernia24 składa szczere kondolencje fanom, przyjaciołom oraz rodzinie Lary Bass. Spoczywaj w spokoju.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *