Hafthor Bjorsson zachorował na Covid-19 po walce bokserskiej

Hafthor Bjonrsson koronawirus covid-19
źródło zdjęć: instagram.com/thorbjornsson/

Od walki bokserskiej byłego strongmana Hafthora Bjornssona minął tydzień, jak się okazało Islandczyk narzekał na złe samopoczucie, po wykonaniu testu na Covid-19, otrzymał pozytywny wynik.

Hafthor opublikował wpis na swoim Instagramie, w którym informuje swoich fanów, że zachorował na koronawirusa, tydzień po walce bokserskiej z Stevenem Wardem.

„Mała aktualizacja dla was. Tak więc w sobotę zacząłem czuć się chory i zdecydowałem się ponownie poddać testowi, mimo że właśnie wykonałem test 19 (wtorek) i wynik testu był negatywny. 
Test, który przeprowadziłem w sobotę 23 marca, wypadł pozytywnie i od tego czasu leżę w łóżku. 
Najbliższe dwa tygodnie będą dla mnie izolacją. 
To nie jest żart. 
Bądźcie bezpieczni, ludzie! 
Nie życzę tego nikomu. 
Miejmy nadzieję, że wkrótce świat będzie w lepszym miejscu ❤️”

Mistrz Świata strongman z 2018 roku będzie musiał odpocząć przez dwa tygodnie w kwarantannie. W tym czasie będzie musiał wstrzymać przygotowania do walki bokserskiej z innym strongmanem Eddiem Hallem – https://www.pakernia24.pl/boks-eddie-hall-hafthor-bjornsson-walka-strongman/

Islandczyk ma zaledwie 32 lata, prawdopodobnie przebieg choroby przejdzie mało inwazyjnie, co pozwoli bardzo szybko wrócić do reżimu treningowego. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

One thought on “Hafthor Bjorsson zachorował na Covid-19 po walce bokserskiej

  1. A ja mam katar, nie życzę tego nikomu, mam nadzieję że jutro obudzimy się w lepszym świecie he he Lepszy świat to będzie jak nie będzie takiego pierolenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *