Arnold Schwarzenegger zaszczepił się na COVID-19 nie obyło się bez słynnych kwestii!

źródło: instagram.com/schwarzenegger/

Arnold Schwarzenegger to legenda kulturystyki, aktor oraz ceniony polityk stanu Kalifornia. 73-letni Arnold opublikował wpis w swoich mediach społecznościowych, na którym pokazuje że szczepi się na COVID-19.

Oto co przekazał swoim fanom: „Dziś był dobry dzień. Nigdy nie byłem szczęśliwszy, gdy czekałem w kolejce. Jeśli kwalifikujesz się, dołącz do mnie i zarejestruj się, aby otrzymać szczepionkę. Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć!”

Do tej pory nagranie obejrzano aż 3 miliony razy, wpis otrzymał prawie pół miliona polubień. Arnold został zaszczepiony w mobilnym punkcie szczepień przy stadionie Doger w Los Angeles.

Szwarzenegger w swoim stylu przytoczył jedną ze słynnych kwestii, które odgrywał w przyszłości. Tym razem padło na cytat z filmu Terminator 2 Dzień Sądu – „Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć”

Kolejną kultową kwestią było zdanie „odłóż tę igłę”, które Arnold powiedział do szczepiącej pielęgniarki. Jest to scena z filmu „Świąteczna gorączka”, kiedy Schwarzenegger nakazuje swojemu sąsiadowi przez telefon, żeby ten odłożył ciasteczka!

Pod wpisem Arnolda pojawiły się zabawne komentarze, jeden z fanów zapytał Schwarzeneggera, „A co powiesz, kiedy przyjmiesz dawkę numer 2?”

Macie jakieś pomysły? Piszcie w komentarzach 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *