90-letni trójboista dźwiga ogromne ciężary, skąd ta moc?!

90 lat przysiad i martwy ciąg
źródło: instagram.com/powerliftinglegends/

Joe Stockinger to Kanadyjski trójboista, który jest prawdziwym mutantem genetycznym! W wieku 90 lat, nadal podnosi ogromne ciężary.

Joe wykonuje trzy powtórzenia martwego ciągu 184 kilogramową sztangą oraz pięć przysiadów ze sztangą o wadze 102 kilogramów. Tymi wyczynami dołącza do grona osób, które udowadniają, że wiek to tylko liczby.

Wiek to nie jedyny czynnik, który decyduje o fenomenie tego wyczynu, nie mniej imponująca jest waga Stockingera, która wynosi jedynie 66,5 kg! 90-latek nadal aktywnie startuje w zawodach trójboju siłowego, aktualnie startuje w kategorii Masters 80+

Stockinger jest człowiekiem nie z tej ziemi, ciężary dźwiga od 70 lat! W swojej karierze od 1983 roku, wziął udział w 32 oficjalnych imprezach dla trójboistów, wygrywając 25 z nich! Ten 90-latek jest doskonałym przykładem, że kiedy dźwigamy ciężary z głową, wychodzi nam to na zdrowie!

  • Strzałka w bok to przejście do serii przysiadów Stockingera

Oto kilka najlepszych komentarzy fanów do powyższego nagrania:

” Chcesz mi powiedzieć, że jakiś 90-latek potroił mój max…”

„Legenda”

„dziadek jest niesamowity !!!”

Podsumowując ten news, życzę wam drodzy czytelnicy, żebyście dożyli tak pięknego wieku jak Joe i mogli nadal cieszyć się naszym ukochanym żelaznym sportem! Wszystkiego dobrego.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *