Blessing Awodibu sportowy świr planuje swój debiut na scenie kulturystycznej

źródło: instagram.com/blessing_awodibu/

Blessing Awodibu to Irlandzki kulturysta, który kartę IFBB Pro zdobył już w 2017 roku, jednak od tamtej pory nie występował na scenie kulturystycznej. Swoją sławę zawdzięcza nietuzinkowemu poczuciu humoru oraz nieprawdopodobnie dobrej formie!

Doskonałą wiadomością dla wszystkich fanów tego sympatycznego gościa jest wiadomość, że prawdopodobnie za 16 tygodni powróci na scenę kulturystyczną i wystąpi w debiucie jako profesjonalny zawodnik IFBB Pro!

Pod jednym ze zdjęć na Instagramie opublikował wpis, który sugeruje wyraźnie że Blessing przygotowuje się do zawodów:

“Punkt startowy 16 tygodni aby się dociąć i sprawić aby brzuch zniknął jak abracadabra.“ – skomentował Awodibu!

Blessing Awodibu już w 2020 roku przymierzał się do debiutu jako profesjonalny kulturysta, mieliśmy zobaczyć go na Arnold Classic Australia 2020, jednak szyki pokrzyżowała mu pandemia koronawirusa, przez którą zawody zostały odwołane.

Wszystko wskazuje na to, że nic nie powinno powstrzymać Blessinga przed debiutem w 2021 roku. Jeszcze nie mamy oficjalnej informacji na jakich zawodach chcę wystąpić Awodibu, można snuć domysły, że będzie to India Pro – (8 Maja 2021), data idealnie pasuje do planowanego okresu przygotowań Irlandczyka!

Sylwetka Awodibu wygląda fenomenalnie, już nie możemy się doczekać tego debiutu! Ogromne wrażenie robi docięcie ud. Blessing waży aktualnie około 130 kilogramów, jego celem jest maksymalne docięcie i zmniejszenie poziomu BF oraz zwężenie talii.

„BW spada powoli i równomiernie 130 kilogramów wagi dziś rano na 16 tygodni przed”.

Jak oceniacie szasnę Blessinga w swoim debiucie jako zawodowiec? Głosujcie w ankiecie poniżej 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 4.7/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz