Popek prezentuje swoją aktualną formę i składa obietnice fanom

popek siłownia forma 2021
źródło: instagram.com/popek_oficjalnie/

Paweł Mikołajuw znany jako „Popek” prezentuje swoją aktualną formę na 1,5 miesiąca przed walką. Trzeba przyznać, że Popek przygotowania do walk w Fame MMA, bierze bardzo poważnie.

Kolejna walka Popka odbędzie się już 6 Marca 2021 roku, jego przeciwnik nie jest jeszcze znany. W pierwszym pojedynku dla federacji Fame MMA wygrał ze słynnym „Sfitlerem”.

Aktualna forma Popka robi wielkie wrażenie, jego ciało jest nabite niczym karabin maszynowy gotowy do wystrzału! Stylizacja brody przypomina słynnego Wolverina. Forma Pawła zrobiła wielkie wrażenie na fanach, którzy licznie komentowali jego nowe zdjęcie: – „Wyglądasz trochę jak Hulk 😁 „, ” WOLVERINE 😱”, ” Popuś czy to Ty?”, „bydle”, „petarda”.

Do pełni szczęścia brakuje tylko kaloryfera, Paweł nie zamierza spocząć na laurach i składa swoim fanom obietnicę. „Widzimy się 6 marca. Będzie kaloryfer” – pokazując wymownie na swój brzuch podczas Instastory.

Ostatnio publikowaliśmy formę Popka z 2 Listopada 2020, można zobaczyć jaki progres poczynił – https://www.pakernia24.pl/popek-pawel-mikolajuw-forma-2020/

Jak sądzicie, czy Popek wyrobi się z formą i według obietnic do 6 Marca na jego brzuchu ukaże się widoczny kaloryfer? Głosujcie w ankiecie na dole :)!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *