Rekord świata w przysiadzie 525 kg zagrożone przez Irańskiego zawodnika!

Shahram Sakhi Irański trójboista to bez wątpienia jeden z najsilniejszych ludzi na Świecie! Przekazał całemu Światu, że przymierza się do pobicia rekordu świata w przysiadzie (bez sprzętu), który obecnie wynosi 525 kg i należy do Vlada Alhazova.

W najnowszym wpisie na swoim Instagramie Shahram udostępnił wideo, w którym wykonuje przysiad z 510 kilogramami, to już tylko 15 kilogramów mniej od aktualnego rekordu Świata!

„Chcę udowodnić światu, że potrafię to zrobić”

15 kilogramów to teoretycznie nie dużo, jednak przy ciężarach powyżej pół tony, każdy dodatkowy kilogram na sztandze waży bardzo dużo…

Przysiad 510 kilogramów

Shahram to prawdziwy zwierz!

Jak sądzicie czy w najbliższym czasie Shahram Shakhi pobije rekord Świata w przysiadzie? Ostatni rok jest dość hojny w padające nowe rekordy, dla przykładu Hafthor Bjornsson ustanowił nowy rekord w martwym ciągu 501 kg!

Oficjalne rekordy Świata w przysiadzie

Rekord świata w przysiadzie przy użyciu specjalnej kamizelki, wynosi aktualnie 592,3 kg! Jego autorem jest Brian Carroll, który dokonał tego wyczynu w 2020 roku podczas zawodów Gene Rychlak Jr. Pro Invitational w Tennessee! link: https://www.pakernia24.pl/rekord-swiata-przysiad-592kg/

Vlad Alhazov 525 kg bez sprzętu – rekord Świata w przysiadzie

Redaktor Pakernia24: Tomasz Ozdroba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *