Niewiarygodny rekord Świata w przysiadzie 592,3 kg! WIDEO

Niewiarygodny wyczyn Briana Carrolla, zawodnik przysiadł ze sztangą o wadze 592,3 kilograma! Poprawił rekord Świata o 12,3 kg, który należał do Natana Baptisty.

rekord swiata przysiad 592kg

Żeby tego było mało Brian pokazał wielkie serce do walki, do powtórzeń podszedł z kontuzją bicepsu do czego przyznał się we wpisie na Instagramie. Na kilka tygodni przed zawodami Gene Rychlak Jr. Pro Invitational 2020 w Tennessee, Brian zerwał ścięgno w bicepsie, podczas wykonywania martwego ciągu.

Od razu po zawodach zgłosił się do szpitala, gdzie przeszedł operację.

Tak wyglądała udana próba pobicia rekordu Świata w przysiadzie 592,3kg

Brian Carroll wykonał powtórzenie w wielowarstwowym skafandrze oraz owijkach na kolana. Po zawodach nie obyło się bez spekulacji, czy to powtórzenie zostało prawidłowo uznane przez sędziego. Jednak zasady RPS dla przysiadu mówią, że:

„Zawodnik musi ugiąć kolana podczas opuszczania ciała, aż górne udo w biodrze, a NIE staw biodrowy, znajdzie się poniżej górnej części rzepki”.

Zerwanie bicepsa przez Carrolla

Brian Carroll to bardzo inteligentny gość oprócz tego, że jest wyśmienitym sportowcem trójboju siłowego, napisał bestseller o treningu siłowym 10/20/Life, który jest opisywany w wielu publikacjach. Brian wracaj szybko do zdrowia i bij kolejne rekordy, pozdrawiamy!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *