Big Ramy ma koronawirusa, nie wystąpi na Europa Pro 2020

big ramy koronawirus covid19

Big Ramy otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa Covid, niestety przez ten fakt nie może wystąpić na Europa Pro 2020, który odbędzie się w Hiszpanii w nadchodzący weekend.

Jest to bardzo smutna wiadomość, ponieważ Big Ramy był najpoważniejszym kandydatem aby wygrać te zawody, sam nie kryje niezadowolenia, aczkolwiek nie ma na to wpływu…

Na swoim Instagramie opublikował wpis:

„ Chciałbym złożyć oficjalne oświadczenie , że przetestowałem POZYTYWNIE na obecność COVID-19. Dlatego nie będę mógł startować w tę niedzielę 10.11.2020 na mistrzostwach @npceuropean. Chciałbym życzyć powodzenia sportowcom i promotorowi programu, moi przyjaciele @emilio_martinez_romero i gian rico ”.

„Jestem zdruzgotany tą wiadomością, ponieważ jest to całkowicie poza moją kontrolą i jest to drugie przygotowanie, które tracę przez tego wirusa… Po odwołaniu Arnolda Australia spędziłem 5 miesięcy w Dubaju, a teraz kolejna duża szansa na zakwalifikowanie się do Olimpiady po prostu zniknął na moich oczach… Ale życie toczy się dalej, a program musi trwać, skoro tylko o mnie chodziło, to poszedłbym konkurować !! ”

„Mam trochę kaszlu, ale nic złego, ale byłoby nieodpowiedzialne ryzykowanie życia starszych ludzi… Dlatego będę walczyć z tym małym wirusem i wrócę do robienia tego, co kocham najbardziej: Kulturystyka… Chcę podziękować wszystkim naokoło za to, że zawsze mnie wspierasz. JESTEŚ WIĘCEJ NIŻ FANÓW TWOJEJ RODZINY ”.

„Proszę, wiedz, że podejmę wszelkie środki ostrożności, aby nikomu nie przenosić tego wirusa, poddam się kwarantannie przez kilka tygodni i wrócę silniejszy i zdrowszy niż kiedykolwiek.

Chcę podziękować mojemu sponsorowi @dragonpharma_llc za ciągłe wspieranie mnie i zapewnianie ja ze świetnymi produktami do moich przygotowań i tym razem użyję ich nowej linii Rx, aby wzmocnić mój układ odpornościowy i walczyć z tą koroną # bodybuilding #BigRamy #teamdragonpharma #DragonPharma #TeamBigRamy ps: proszę zrozumieć stan umysłu, w którym teraz jestem i weźmie kilka dni wolnego od mediów społecznościowych, dzięki dla tych, którzy zrozumieją, że Bóg błogosławi wszystkich ”

Wyświetl ten post na Instagramie.

I would like to make the official statement that I have tested POSITIVE for COVID-19. Therefore, I will not be able to compete this Sunday 11/10/20 at @npceuropean championships. I wanna wish good luck to the athletes and the promoter of the show my friends @emilio_martinez_romero and gian rico . I am devastated with this news as this is completely out of my control and it is the second preparation i loose cause of this virus… I stayed 5 months stranded in dubai after the cancelation of arnold australia and now another big chance to qualify for olympia just vanished in front of my eyes… But life goes on and the show must go on if it was just about me i would go and compete!! I have a little cough but nothing that bad but it would be irresponsible for me to risk older people life…So I will fight this little virus and get back to doing what i love the most :Bodybuilding… I want to thank everyone around the world for always supporting me YOU ARE MORE THAN FANS YOUR FAMILY . Please, know that I will be taking all precautions to not transmit this virus to anyone, i will quarantine myself a couple weeks and return stronger and healthier than ever.. I wanna thank my sponsor @dragonpharma_llc for supporting me all the time and providing me with great products for my preps and this time i will use their new Rx Line to boost my immune system and fight this corona #bodybuilding #BigRamy #teamdragonpharma #DragonPharma #TeamBigRamy ps: please understand the state of mind i am in right now i will take a couple days off social media thanks for those who will understand God bless everyone

Post udostępniony przez BIG RAMY (@big_ramy)

Jak widać po wpisie, Big Ramy ma lekki kaszel, jakby to od niego zależało to wystartowałby w ten weekend. Jednak czuje się odpowiedzialny za innych i podda się kwarantannie.

Nie pozostało nam nic innego jak życzyć Egipcjaninowi szybkiego powrotu do zdrowia, pokonaj wirusa i wracaj jeszcze większy i silniejszy!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz