Odzież sportowa ćwiczą w niej już wszyscy

odzież sportowa

Odzież treningowa staje się coraz bardziej popularna w Świecie amatorów oraz hobbystów sportu, ćwiczą w niej już prawie wszyscy. Wraz ze wzrostem zainteresowania ludzi zdrowym trybem życia oraz dbaniem o dobrą kondycję, rośnie fascynacja profesjonalnymi sportowcami, którzy stają się naszymi mentorami.

Obserwujemy ich życie na co dzień dzięki portalom społecznościowym takim jak: FaceBook, Twitter czy też Instagram. Widzimy niejednokrotnie w jaki sposób potrafią i muszą zadbać o najlepszy ubiór na trening, sięgają po odzież kompresyjną która ma niesamowite właściwości.

Oto kilka z właściwości odzieży kompresyjnej.

– Ograniczenie mikrourazów,
– Lepsza regeneracja mięsni,
– Minimalizacja wstrząsów i wibracji podczas treningu,
– Wygoda oraz swoboda ruchów,
– Ograniczają brzydki zapach potu,
– Bardzo szybko wysychają,
– Zapobiegają otarciom oraz podrażnieniom skóry.

Odzież treningowa daje kopa do działania

Odzież treningowa daje niesamowitego kopa i motywację do ćwiczeń, ponieważ w takim stroju trzeba podchodzić do ćwiczeń na poważnie i prezentować pewien poziom.

Ubiór do ćwiczeń to bardzo ważny element, każdy kto uprawia jakiś sport np. sztuki walki, bieganie czy też trenuje na siłowni – powinien posiadać specjalny, profesjonalny zestaw do ćwiczeń. Dzięki temu kiedy go założysz twój mózg od razu nastawi się do treningu a wygląd pro da Ci ogromnego kopa do hardkorowego treningu. Mówi się jak Cię widzą tak Cię piszą… więc czujesz się i stajesz się profesjonalistą.

Pamiętam jak dziś swoje pierwsze profesjonalne buty do treningów a dokładnie buty do biegania, kiedy założyłem je poraz pierwszy miałem uczucie, że mogę wszystko i tak się stało, wykręciłem życiówkę na 10 kilometrów, którą przez długi czas nie mogłem pobić!

Podstawowa odzież treningowa

1) Koszulki treningowe kompresyjne/termoaktywne (są bardzo lekkie oraz mocne, po założeniu mamy uczucie jak byśmy założyli drugą skórę, bardzo wygodne, termoaktywne, szybkoschnące, utrzymują właściwą ciepłotę ciała podczas treningów w gorące jak i zimne dni.

2) Legginsy sportowe (niezwykle wygodne podczas treningu nóg, biegania lub na macie sportów walki, pomagają utrzymać higienę oraz zapobiegają otarciom i podrażnieniom skóry.)

3) Szorty treningowe

4) Staniki sportowe

5) Buty sportowe

Więc ruszaj już dziś do sklepu i zamów swoją wymarzoną odzież sportową 🙂 !

Redakcja Pakernia24 w odzież sportową zaopatruje się w sklepie internetowym – sportstylestory, w którym prócz odzieży sportowej znajdziecie również sprzęt treningowy oraz sprzęt bokserski.

Koszulki termiczne na trening Crossfit

Coraz więcej osób trenujących aktywnie bądź rekreacyjnie decyduje się na profesjonalną odzież sportową, tym razem poruszymy temat jakim są: koszulki do Crossfitu.

Koszulki sportowe to świetny wybór, dlaczego? Między innymi zapobiegają nieprzyjemnym zapachom, które wydzielają się na skutek bakterii, koszulki termiczne posiadające jony srebra, są idealne również dla alergików, ponieważ chronią przed wnikaniem bakterii z materiału na skórę.

Co dają koszulki termiczne

– Regulują temperaturę ciała,
– Odprowadzają wilgoć na zewnątrz,
– Idealnie dopasowują się do ciała, co daje duży komfort podczas treningu,
– Szybko schną i łatwo je wyczyścić,
– Idealne do każdej dyscypliny sportowej,
– Zapobiegają brzydkim zapachom potu.

Uczucie komfortu podczas treningu to rzecz bezcenna, jednocześnie czujesz że jest Ci ciepło a kiedy się spocisz, koszulka nie przykleja się, jest sucha, co zawsze było problemem przy zwykłych koszulkach bawełnianych. Osobiście kiedy kupiłem pierwszą koszulkę termiczną dopiero wtedy doceniłem ich wielką wartość. Do tego kompletu warto również zaopatrzyć się w Legginsy do Crossfitu, które posiadają takie same właściwości jak koszulki. Należę do osób które podczas treningu wylewają hektolitry potu, osobiście wytestowałem koszulki i legginsy są dla mnie strzałem w 10!

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *