Flex Wheeler uległ częściowej amputacji prawej nogi !

flex_wheeler

Flex Wheeler miał operacje prawej nogi.

Czterokrotny zwycięzca Arnold Classic Flex Wheeler, musiał przejść operację ratunkową. Po której niestety, została mu amputowana część prawej nogi.

Jeden z najlepszych kulturystów wszech czasów, według wielu źródeł, został przewieziony w zeszłym tygodniu do szpitala, po nagłym wypadku. Podczas zabiegu wystąpiły jednak komplikację, przez które musiała zostać amputowana częściowo prawa noga.

W tym momencie nie posiadamy więcej informacji o stanie zdrowia Flexa Wheelera, według naszych źródeł, Flex pozostaje w dobrym nastroju i ma wydać komunikat w przeciągu kilku dni, biorąc pod uwagę sytuacje w jakiej się znalazł, jesteśmy wręcz pełni podziwu dla jego siły fizycznej ale i psychicznej!

flex_wheeler_kiedys_teraz

Flex Wheeler a Mr Olympia

Wheelerowi nie udało się zdobyć Mr Olympia, ale był jednym z ulubieńców, ostatni raz startował w 2017 roku i zajął wtedy 15 miejsce w Mr Olympia Classic Physique, były to jego pierwsze zawody od 14 lat a mimo to był bardzo rozpoznawalny.

Problemy Flexa Wheelera

Flex Wheeler miał problemy zdrowotne od dłuższego czasu, ze względu na to przeszedł na emeryturę. Problemy zdrowotne przez jakie przechodzi Flex są ogromnie przykre, dla tego podziwiamy go że jest nadal pozytywie nastawiony do życia!

Cała ekipa Pakernia24 życzy Ci powrotu do zdrowia Flex !

redaktor: Pakernia24

Ocena: 4.8/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz