Big Ramy otrzymał specjalne zaproszenie na Mr Olympia 2020 przyjął?

Big Ramy wystąpi na Mr Olympia 2020

Zawody Mr Olympia 2020 zbliżają się wielkimi krokami! Mamy świetne wiadomości kulturysta Big Ramy otrzymał specjalne zaproszenie od Jima Manionowa i Jake’a Wooda! Niestety w tym roku Big Ramy z powodu koronawirusa nie zdarzył zakwalifikować się do tegorocznej Olympii. Ostatnie zawody kwalifikujące odbyły się 18 Października (Chicago Pro), niestety w tym czasie Big Ramy przebywał na kwarantannie z powodu pozytywnego testu na covid-19!

Na całe szczęście w historii Mr Olympia bardzo często zdarzało się wysłać do zawodnika „specjalne zaproszenie” do występu na tych zawodach. Jeżeli istnieje jakaś niezwykła okoliczność, która jest uzasadniona, że jakiś zawodnik nie miał szans zakwalifikować się do zawodów, może otrzymać specjalne zaproszenie.

Rok wcześniej z takiego zaproszenia skorzystał Cedric McMillan, tą wyjątkową okolicznością w jego przypadku były obowiązki wojskowe. Nic dziwnego, że organizatorzy uznali, że Big Ramy zasługuje na zaproszenie. Był doskonale przygotowany do zawodów, jednak nie mógł wystąpić przez covid-19, zdarzenie od niego niezależne…

Zaproszenie dla Big Ramiego to świetna wiadomość, zwłaszcza po ostatnich informacjach, że na Olympii nie zobaczymy Flexa Lewisa i Shawna Rhodena… Big Ramy w 2017 roku otarł się o zwycięstwo na Mr Olympia, zajmując 2 miejsce tuż za Philem Heathem!

Oto komunikat IFBB Pro League

„Były wicemistrz Olympii Mamdouh„ Big Ramy ”Elssbiay otrzymuje specjalne zaproszenie”


„Jeden z najpopularniejszych kulturystów świata pojawi się na scenie w grudniu, aby walczyć o najbardziej prestiżowy tytuł w kulturystyce. 


Mamdouh „Big Ramy” Elssbiay otrzymał upragnione „Specjalne zaproszenie” do udziału w konkursie Mr. Olympia 2020. 
Urodzony w Egipcie mistrz nie zdobył wystarczającej liczby punktów kwalifikacyjnych, kiedy został zmuszony do wycofania się z niedawnych zawodów po pozytywnym wyniku testu Covid-19. ”


„W 2017 roku Big Ramy prawie pokonał Phila Heatha na Mr. Olympia, gdzie musiał zadowolić się drugim miejscem. 
Okazało się, że było to ostateczne zwycięstwo Heatha, zanim rok później zrzekł się tytułu.


Prezes Olympii Dan Solomon wyjaśnia: „Wyzwania roku 2020 wpłynęły na nas wszystkich na wiele sposobów. 
Po dokładnym przyjrzeniu się wyjątkowym okolicznościom wszyscy zgodziliśmy się, że zakwalifikowałby się do tego wydarzenia, gdyby nie uzyskał pozytywnego wyniku na obecność wirusa. 


Fani chcą zobaczyć to, co najlepsze na świecie na scenie Olympia, a Ramy będzie ekscytującym dodatkiem do tegorocznego składu ”.
„Ponieważ moc gwiazd Olimpii 2020 nadal rośnie, obecny mistrz Brandon Curry jest obecnie w Kuwejcie, przygotowując się do obrony swojego tytułu przeciwko 7-krotnemu mistrzowi Philowi ​​Heathowi, wicemistrzowi 2019 roku Williamowi Bonacowi, irańskiej sensacji Hadi Choopanowi i kilku innym pretendentom , w tym były mistrz Dexter Jackson, który niedawno ogłosił, że będzie to jego ostatni występ w olimpiadzie. 


Dodanie Big Ramy tworzy epickie starcie w Planet Hollywood Resort na Vegas Strip ”.
„Prezes IFBB Pro League Jim Manion dodaje:„ Ten rok przyniósł naszemu sportowi wyjątkowe okoliczności. 


Jesteśmy dumni mogąc zaoferować firmie Big Ramy to specjalne zaproszenie i nie możemy się doczekać powitania najlepszych sportowców na świecie w Las Vegas w grudniu ”.


Bądź świadkiem historii 17-20 grudnia, gdy Trifecta prezentuje weekend fitness i wydajności Joe Weider Olympia, przygotowany przez Northern Chill i Wings of Strength. 
Więcej informacji na MrOlympia.com”

Co na to Big Ramy – przyjął zaproszenie?

Big Ramy bardzo dziękuje Jimowi Manionowi i Jake’owi Woodowi za to specjalne zaproszenie – napisał na swoim Instagramie!

Widać, że Big Ramy czekał na tą wiadomość, przez niefortunny zbieg okoliczności ten wielki kulturysta, mógł nie wystąpić na najważniejszej imprezie roku!

Chcę podziękować @ifbb_pro_league pana Jima Maniona i jego całego zespołu oraz panu @jake_wood_wos i panu @dansolomon_official za zaoferowanie mi możliwości udziału w 2020 @mrolympiallc jestem im bardzo wdzięczny, 

Big Ramy

Big Ramy z całą przyjemnością oficjalnie przyjął zaproszenie! Oto co napisał na swoim Instargramie:

„Ale dzięki Bogu Wszechmogącemu zapomnijmy o tym wszystkim i dążmy do lepszej przyszłości dla wszystkich…. 


Jestem szczęśliwy i bardzo podekscytowany, że mogę oficjalnie przyjąć to zaproszenie .. OLYMPIA IM COMING !! 


Pokonajmy to z najlepszym kulturystą na świecie i reprezentujmy mój kraj, Egipt, wszystkich Egipcjan i wszystkich moich fanów z całego świata ”.

Big Ramy

Ekipa Pakernia24 również podziela radość Big Ramiego, rywalizacja nabierze jeszcze większych rumieńców. Czy Big Ramy jest w stanie pokonać 7-krotnego mistrza Mr Olympia Phila Heatha oraz innych niesamowitych rywali – Wiliama Bonaca, Dextera Jacksona, Roelly’ego Winklaara czy Hadi Choopana!? To wszystko okaże się już w Grudniu!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz