Dwayne Johnson „The Rock” – ocena i analiza sylwetki aktora

Dwayne Johnson The Rock sylwetka ocena

Najbardziej znany i najlepiej zbudowany aktor na Świecie? W dzisiejszych czasach jest nim oczywiście – Dwayn Johnson „The Rock”. W minionej epoce ikoną kina o takich gabarytach był Arnold Schwarzenegger, jednak wraz z wiekiem oczywiście spadła jego masa mięśniowa i musiał ustąpić miejsca młodszemu koledze po fachu.

The Rock ma aktualnie 48 lat i jest prawdopodobnie w swojej szczytowej formie, co więcej nie wygląda na to żeby miał ochotę się zatrzymywać! Ogromny aktor mierzy 193 centymetry wzrostu przy wadze około 120 kilogramów! Niewiarygodne jak dobrze musi być zdyscyplinowany, że przy tak napiętym grafiku jako aktor ma czas utrzymywać sylwetkę, którą bez problemu mógłby pokazać na scenie kulturystycznej.

Wymiary The Rocka, które udało mi się znaleźć w Internecie, wyglądają bardzo prawdopodobnie, dlatego podzielę się nimi:

  • Wzrost: 193 cm
  • Waga: 120 kg
  • Biceps: 50 centymetrów
  • Klatka: 127 centymetrów
  • Talia: 88 centymetrów
  • Nogi: 78 centymetrów (tutaj miałbym małe wątpliwości)
  • Rozmiar buta: 46

Analiza i ocena sywletki Dwayne Johnson

Na samym początku ocenimy strukturę kostną The Rocka, warto zaprezentować tutaj zdjęcie, Dwayna w wieku 15 lat:

The Rock 15 lat

Matka natura obdarzyła go niesamowicie szeroką obręczą barkową, można mieć wrażenie, że jest szerokości czterech jego głów, to niezwykle rzadko spotykana proporcja… Widać tu również płaski i stosunkowo wąski brzuch.

Dwayne Johnson przez cały rok utrzymuje ogromną masę mięśniową przy stosunkowo niskim poziomie tkanki tłuszczowej, na jego ciele można zauważyć widoczną waskularyzację. Jego sylwetka wygląda na kompletną, żadna partia mięśniowa nie odbiega w znaczącym stopniu od drugiej. Wyróżniające się partie to z pewnością ogromne „kaptury” i szerokie barki.

Ciężko przyczepić się do czegokolwiek, może mięśnie brzucha mogłyby być bardziej wyrzeźbione i posiadać lepszą genetykę, jednak patrząc na sylwetkę The Rocka z pewnością nie przeszkadzają w pozytywnym odbiorze sylwetki.

sylwetka dwayne johnson

Na sam koniec trzeba ocenić jeszcze nogi The Rocka, spodziewacie się, że jest bocianem i nie ma nóg? Nic bardziej mylnego, Dwayne dba o szczegóły i widać, że nogi na jego treningu nie mają taryfy ulgowej!

the rock nogi
Według danych z Internetu 78 centymetrów obwodu!

The Rock Motywacja!

The Rock to prawdziwa legenda, na swoim Instargramie ma ponad 200 milionów obserwujących, kochają go ludzie z całego Świata. Jak sądzicie czy istnieje jakiś aktor, który mógłby przebić sylwetkę The Rocka i zastąpić go tak jak teraz on zastępuje Arnolda Schwarzeneggera? – piszcie w komentarzach?

Zobacz również ocenę i analizę sylwetki najbardziej wyrzeźbionego piłkarza Cristiano Ronaldo! – https://www.pakernia24.pl/cristiano-ronaldo-cialo-ocena-wymiary/

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *