Zawody Arnold Classic Europe 2015 już dziś

Arnold Classic Europe 2015

arnold classic europe 2015Uff jak gorąco… dopiero opadły emocje związane z Mr. Olympia 2015 podczas których najlepszy okazał się Phil Heath, a już od dziś 25.09.2015 do 27.09.2015, odbędą się zawody Arnold Classic Europe 2015. Parę newsów wcześniej informowaliśmy w Jesiennej rozkładówce właśnie o tym wydarzeniu, które ma miejsce w słonecznym Madrycie w Hiszpanii. Czas w Świecie kulturystyki biegnie jednak bardzo szybko, są tacy którzy udali się w podróż do Madrytu aby zobaczyć najlepszych a akcji, jednak Ci którzy nie mieli takiej okazji mogą uczestniczyć w tych zawodach wirtualnie, razem z nami, na portalu Pakernia24.

Na końcu newsa podamy listę startową zawodników PRO IFBB oraz zawodników z Polski którzy wystąpią jako amatorzy IFBB, zostali oni wyłonieni podczas zawodów krajowych. Możemy zobaczyć ich w akcji w takich kategoriach jak: kulturystyka klasyczna i mężczyzn, bikini fitness oraz męska sylwetka.

Nie zabraknie wielkich gwiazd jak Alexey Lesukov, Dennis Wolf, Jackson oraz Martinez i Big Ramy. Zawody urozmaici gościnny występ Kaia Greene.

Cała redakcja jest bardzo ciekawa występu Kaia Greene, który jak zapewne wiecie nie wystąpił podczas Mr. Olympia 2015, prawdopodobnie z powodu konfliktu interesów z IFBB, czy pokaże formę która pozwoliłaby wygrać mu Mr. Olympia ? Czy da powody do radości dla hejterów, którzy skomentują że i tak nie miałby szans…

Podsumowując czekają nas kolejne kulturystyczne emocje na scenie wielka konkurencja, kilka twarzy wystąpiło podczas MR. Olympia 2015, Ci zawodnicy na pewno nas nie zawiodą, pojawiły się również ciekawe nazwiska, czy któreś z nich nas zaskoczy?

arnold classic europe

Arnold Classic Europe 2015 – Lista zawodników PRO

– Mamdouh Elssbiay – Big Ramy
– Alexey Lesukov
– Dennis Wolf
– Victor Martinez
Dexter Jackson
– Roelly Winklaar
– William Bonac
– Brandon Curry
– Alex Fedorov
– Aziz Jelali
– Steve Kuclo
– Juan Morel
– Shawn Rhoden
– Fred Smalls
– Zack Khan
– Michael Kefalianos
– Carlos Asensio

Arnold Classic Europe 2015 – Lista zawodników z Polski

PANIE

– Paula Lewczuk
– Małgorzata Flis
– Svitlana Nymyrovska
– Paula Mocior
– Agnieszka Łuczak

PANOWIE:

– Daniel Myszkowski
– Kamil Anuszkiewicz
– Adrian Dzielak
– Kacper Duc
– Karol Kruszniewicz
– Jakub Obara
– Marcin Wrzeszcz
– Jakub Michalski
– Kamil Kluszczyński Junior
– Mateusz Janusz
– Bartosz Leoniewski
– Kamil Tanwic
– Jacek Ratusznik
– Krzysztof Masztalerz
– Krzysztof Reinhard

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz