Wyniki zawodów Arnold Classic Europe 2015

Wyniki Arnold Classic 2015

arnold classic 2015 europeArnold Classic Europe 2015, już za nami, Ci którzy nie obserwowali przebiegu zawodów w Madrycie, mają okazję to nadrobić i poznać wyniki z tej imprezy kulturystycznej.

W głównym daniu kulturystyka zawodowców – IFBB Pro, w której zwyciężył niesamowity Dexter Jackson, który podczas zawodów Mr Olympia 2015 był drugi, zaraz po nim uplasowali się Shawn Rhoden i Dennis Wolf. Obyło się bez niespodzianek, redakcja Pakernia24 była bardzo ciekawa jak spisze się Aleksey Lesukov młody, utalentowany Rosjanin, jednak ten zajął dopiero 14 lokatę, zaraz przed Zackiem Khanem i Carlosem Asensio który zamknął stawkę.

Jak wspominaliśmy w newsie który zapowiadał Arnold Classic Europe 2015, gościnnie pozował Kai Greene, poniżej znajdziecie filmik z jego show, w którym zobaczycie jak się prezentował. Jak na Kaia przystało nie obyło się bez wielkich emocji, wystąpił w białej masce i wykonywał różne akrobacje, wyglądał bardzo dobrze, jednak na Mr. Olympia nie miałby szans z świetnie przygotowanym Philem Heathem, który zgarnął tytuł po raz piąty z rzędu.

Warto również wspomnieć o reprezentantach Polski, którzy również dość licznie wystąpili podczas Arnold Classic Europe 2015, najlepiej zaprezentowali się: Paula Macior z 5 miejscem w Bikini Fitness do 163 cm, Jacek Ratausznik, 5 miejsce w kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn powyżej 180 cm. oraz 4 miejsce Mateusza Janusza w fitness mężczyzn, serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia za rok!

dexter jackson 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki Arnold Classic Europe 2015 – IFBB Pro

1. Dexter Jackson
2. Shawn Rhoden
3. Dennis Wolf

4. Mamdouh „Big Ramy” Elssbiay
5. Roelly Winklaar
6. William Bonac
7. Victor Martinez
8. Juan Morel
9. Brandon Curry
10. Steve Kuclo
11. Fred Smalls
12. Alexander Fedorov
13. Michael Kefalianos
14. Alexey Lesukov
15. Zack Khan
16. Carlos Asensio

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz