Walka Pudzianowski vs Szeliga, Mariusz rzuca wyzwanie na KSW

Pudzianowski Mariusz vs Piotr Szeliga ksw walka

Robi się coraz głośniej na temat potencjalnej walki Mariusza Pudzianowskiego z Piotrem Szeligą. Czy Mariusz pomści swojego brata Krystiana, który przegrał z Piotrem podczas gali FEN 28?

Piotr Szeliga stwierdził, że byłby w stanie wyjść do walki z Mariuszem Pudzianowskim, to wyzwanie zostało rzucone podczas wywiadu dla mma.pl, długo nie było trzeba czekać a odpowiedział sam Pudzian!

Pudzianowski odpowiedział, że zgodzi się na to wyzwanie, aczkolwiek tylko na jego warunkach, wygrany zgarnia wszystko i to na jego podwórku, podczas gali KSW! Co to oznacza? zwycięzca walki otrzymuje całość gaży a przegrany nie dostanie ani grosza… W grę wchodzi nawet walka na gołe pięści!

Piotr Szeliga w odpowiedzi stwierdza, że pieniądze ze swojej gaży przeznaczyłby na fundację Marcina Różalskiego, żeby zwierzakom żyło się lepiej. Podkreśla, że pieniądze Pana Pudzianowskiego go nie obchodzą.

Dostając setki wiadomości, nie mogła mi przejść obok nosa informacja o wyzwaniu przez @pudzianofficial A wiec Panie Mariuszu Zróbmy to! Tylko troszkę zmieńmy zasady gry. Ja nie potrzebuje Pana pieniążków a wiec..Pan zabiera swoje pieniążki i robi z nimi co chce nie ważne czy wygra, czy przegra. Za to ja swoje chciałbym w całości przeznaczyć na fundacje @marcinrozalrozalski tak by zwierzakom żyło się jeszcze lepiej. Bo chyba o to Panu chodzi, nie o to by w razie wygranej zgarnąć podwójną póle, tylko bym to Ja nie miał z tego nic.Sama satysfakcja pojedynku i tego, że mogłem wspomóc szczytny Cel jest dla mnie najbardziej satysfakcjonująca.

Były hokeista Piotr Szeliga nie ukrywa, że swoich szans upatrywałby bardziej w szczęśliwym zabijającym trafieniu:

„Nóż-widelec siadłby mi strzał życia, gdzieś bym go tam znokautował i wtedy umówmy się wygrałbym życie. A na pewno przegrywając z Mariuszem Pudzianowskim to nie byłaby żadna ujma, więc jak najbardziej gdyby wyszła taka propozycja. Chciałby pomścić Krystiana, to ja nie widzę w tym żadnego problemu.”

Pudzianowski odpowiedź na wyzwanie

Piotr Szeliga odpowiedź

Tymczasem pozostało czekać na jakieś konkretne informację, na dziś wiadomo, że Piotr Szeliga będzie walczyć z Piotrem Piechowiakiem „Bestią” podczas gali FAME MMA 8!

Jak myślicie czy dojdzie do walki Mariusza Pudzianowskiego z Piotrem Szeligą?!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *