Cristiano Ronaldo ciało gladiatora – ocena i analiza sylwetki

Cristiano ronaldo sylwetka ciało ocena wymiary

Myślę, że tego Pana nie trzeba jakoś specjalnie przedstawiać – Cristiano Ronaldo, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na Świecie. CR7 to portugalski piłkarz, aktualnie zawodnik Juventusu Turyn, wielokrotny zdobywca złotej piłki (najlepszy piłkarz Świata). W tym artykule zajmiemy się oceną sylwetki słynnego Ronaldo, czy spisałby się jako zawodowy kulturysta?

Cristiano ma aktualnie 35 lat jego wzrost to 186 centymetrów, waży około 83 kilogramów.

Cristiano Ronaldo to prawdziwy gladiator, tak na prawdę w jego sylwetce nie ma do czego się przyczepić… Ronaldo ma doskonałe proporcje i świetnie zbilansowaną sylwetkę bez słabych punktów.

Posiada bardzo szerokie plecy, dzięki niesamowicie rozwiniętym mięśniom najszerszych grzbietu. Posiada koliste barki, pełną klatkę piersiową oraz bardzo wąską talię z niesamowicie równymi i doskonale rozwiniętymi mięśniami brzucha.

Jego sylwetka przybiera klasyczny kształt litery „V” dzięki stosunkowi bardzo szerokich barków do wąskich bioder, struktury kostnej pozazdrości mu niejeden kulturysta!

cristiano ronaldo plecy shared
Niesamowita rzeźba pleców, docięte do samej kości!

Tkanka tłuszczowa jaką posiada Cristiano Ronaldo to około 7-8% body fat.

Cristiano Ronaldo wymiary ciała

Wzrost: 186 centymetrów

Waga: 83 kilogramy

Biceps: źródła podają od 35-36 centymetrów

Klatka: 109 centymetrów

Talia: 84 centymetry

Udo: 62 centymetry

Sam mistrz Arnold Schwarzenegger ocenił sylwetkę Ronaldo:

„Cristiano ma fantastyczną sylwetkę i świetne mięsnie brzucha, jest w niesamowitej formie i właśnie dlatego jest takim wyśmienitym piłkarzem”

Cristiano Ronaldo poza most muscular, niesamowite

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do kompletności sylwetki Cristiano to pozostało jeszcze ocenić jego nogi. Te oczywiście jak na perfekcjonistę przystało są niesamowite!

Łydki i uda posiadają mnóstwo szczegółów i są bardzo nabite, jako piłkarz z pewnością przykłada szczególną uwagę aby jak najbardziej wzmocnić te partie mięśniowe i uniknąć potencjalnych kontuzji, jednocześnie zwiększając siłę uderzenia.

cristiano ronaldo udo i łydka
Łydka i udo, klasa światowa!

Piszcie komentarze czy Cristiano miałby szansę zostać zawodowym kulturystą, w jakiej kategorii byście go widzieli, męska sylwetka?

(KLIKNIJ) Sprawdź również ocenę sylwetki naszego Roberta Lewandowskiego:

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 4.7/5 | Głosów: 4

2 thoughts on “Cristiano Ronaldo ciało gladiatora – ocena i analiza sylwetki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *