Cała walka Hafthor Bjornsson vs Steven Ward wynik i *WIDEO*

Wszyscy fani strongman oraz boksu długo wyczekiwali na ten pokazowy pojedynek bokserski. Walka pomiędzy gigantycznym byłym strongmanem Hafthorem Bjornssonem i profesjonalnym brytyjskim bokserem Stevenem Wardem to nie lada gratka dla koneserów sportów siłowych.

Zawodnicy walczyli ze sobą przez trzy rundy, po 3 minuty każda. Starcie dwóch tytanów zakończyło się remisem, ponieważ była to tylko walka pokazowa. Miejscem w którym stoczył się pojedynek był Dubaj. Komentatorami tego wydarzenia byli: Bas Rutten oraz Chris Lloyd!

Walka pokazowa dla debiutującego Hafthora to świetna okazja do nabrania doświadczenia w ringu. Przed wydarzeniem Bjornsson powiedział, że dzięki walce będzie mógł przeanalizować swoje błędy i być lepiej przygotowanym do walki z innym strongmanem Eddiem Hallem!

Walka Eddie Hall vs Hafthor Bjornsson odbędzie się już 18 Września 2021 roku w Las Vegas! Ten pojedynek jest promowany jako „Najcięższy mecz bokserski w historii”, nic dziwnego, ponieważ każdy z zawodników waży aktualnie około 160 kilogramów! Walka Eddie Hall vs Hafthor Bjornsson – grubo ponad 300 kg w ringu, cóż za metamorfozy!

Hafthor Bjornsson vs Steven Ward walka

Hafthor Bjornsson z pewnością górował warunkami fizycznymi nad Stevenem Wardem. Islandczyk ma 206 centymetrów wzrostu oraz 156 kilogramów wagi. Brytyjski bokser wniósł na wagę 98,6 kilogramów przy 188 centymetrach wzrostu! Hafthor do tej walki schudł prawie 50 kilogramów, oto jego przemiana – Hafthor Bjornsson chudnie w oczach – stracił już około 50 kilogramów!

Doświadczenie z pewnością stoi za Brytyjczykiem, który jest byłym mistrzem świata wagi półciężkiej z bilansem 13 zwycięstw i 1 porażki. Hafthor jest debiutantem w tej dziedzinie.

Walka była dość ciekawa, zawodnicy dali dobre widowisko, Hafthor pokazał, że potrafi świetnie się poruszać mimo swojej wielkiej masy mięśniowej. Oddał kilka celnych ciosów, raz nawet przewrócił Warda dzięki swojej ogromnej sile – uderzając go w łopatkę. Były strongmen otrzymał również kilka mocniejszych ciosów na twarz.

Ogólnie był to całkiem niezły pojedynek pokazowy, który odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze. Oto jak Ward skomentował umiejętności strongmana:

„ Myślałem, że wygląda świetnie, nigdy nie widziałem, żeby wielki mężczyzna poruszał się tak dobrze, stałem się trochę nieostrożny i uderzył mnie strzałem, potrząsnął mną w butach ”.

Sam Hafthor Bjornsson korzystając z okazji, przemówił do Eddiego Halla z którym 18 Września 2021 roku stoczy swój pojedynek:

„Widziałem twoje sesje treningowe i po prostu uderzasz tego biedaka, a on nie może oddawać ciosu. Jeśli chcesz mnie pokonać, musisz przynajmniej sparować i zostać uderzony. 
Jeśli nie traktujesz tego poważnie, znokautuję cię w pierwszej rundzie człowieku. Z tego, co widziałem, nie wygląda to dobrze ”.

„Obiecuję, że we wrześniu tego roku będę w absolutnie najlepszej formie mojego życia i zamierzam go pokonać”.

Hafthor Bjornsson vs Steven Ward cała walka WIDEO

ANKIETA: Kto wygra w pojedynku Hafthor vs Hall?!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz