Rośnie drugi Arnold Schwarzenegger? Epicka klatka piersiowa!

Wesley Vissers kulturysta
źródło: instagram.com/wesleyvissers/

Dziś mamy przyjemność zaprezentować wam sylwetkę 27-letniego Holenderskiego kulturysty Wesleya Vissersa! Sylwetka tego zawodnika jest nie z tej ziemi, w pozie biceps bokiem wygląda niczym Arnold Schwarzenegger.

Wesley Vissers jest posiadaczem karty IFBB Pro, występuje w kategorii Classic Physique, aktualnie waży około 118 kilogramów, swoją przygodę z siłownia rozpoczął w wieku 14 lat, inspirując się swoim ojcem.

Holender imponuje swoją sylwetką, na szczególną uwagę zasługuje jego klatka piersiowa, która jest nabita do granic możliwości.

Fani słusznie zauważyli, że Wesley bez większych kompleksów może porównywać się do samego Arnolda Schwarzeneggera!

Vissers marzy o wielkiej karierze w kulturystyce, jego pierwsze zawody IFBB jako zawodowca odbyły się na Chicago Pro 2018, zajął 1 miejsce, dostając kwalifikację do Mr Olympia 2018!

Jako młodziutki zawodnik Wesley stanął obok takich gwiazd jak Chris Bumstead i Breon Ansley, nie miał szans ze starymi wyjadaczami, jednak ostatecznie zajął 14 miejsce wśród 26 zawodników, zdobywając cenne doświadczenie na wielkiej scenie!

27-letni holender prowadzi markę „Vintage Genetics”, która oferuje sprzedaż odzieży, obuwia, sprzętu treningowego oraz szkoleń online.

Od 2019 roku Wesley uruchomił własną linię suplementów, która nazywa się Gladiator Sports Pro, każdy suplement jest osobiście formułowany przez samego Vissersa.

Podczas Mr Olympia 2020, Wesley poprawił swój wynik z 2018 roku, zajął 11 miejsce w kategorii Clasic Physique, robiąc tym samym kolejny mały kroczek do przodu, w swojej sportowej karierze!

Co sądzicie o sylwetce Holendra? Czy w 2021 roku, przy obecnej formie jest w stanie rywalizować z najlepszymi, w dość mocno obsadzonej kategorii Classic Physique? Czy lepszym rozwiązaniem byłoby przejście do kategorii kulturystyka OPEN? Głosujcie w ankiecie poniżej 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz