Przygotowania do pobicia rekordu Świata w wyciskaniu leżąc 3×322 kg RAW!

wyciskanie leżąc julius maddox
źródło: instagram.com/irregular_strength/

Niesamowity Amerykanin Julius Maddox w doskonałym stylu wchodzi w nowy rok! 33-leti trójboista z Kentucky wycisnął trzykrotnie 322 kilogramów na płaskiej ławeczce!

Celem Amerykanina jest przekroczenie 800 funtów w wyciskaniu leżąc, jest to około 363 kg! Najlepszym do tej pory wynikiem Maddoxa jest 350 kilogramów (770 funtów), które wycisnął podczas Arnold Sports Festival w 2020 roku.

350 kg rekord Świata w wyciskaniu leżąc

Możemy być pewni, że jeżeli Maddox nie dozna żadnej kontuzji to w 2021 roku przebije barierę 800 funtów w wyciskaniu leżąc!

Jest tak silnie zmotywowany, że nie odpuszcza nawet w Święta Bożego Narodzenia, wykonując serię trzech powtórzeń ze sztangą ważącą 322 kg!

„Nic się nie opłaci, jeśli nie włożysz w to pracy. Drogę do wyciśnięcia 800 funtów buduje się cegła po cegle” –napisał Maddox na Facebooku.

Droga do 800 lbs – 363 kg!

Julius Maddox 27 czerwca 2020 roku, próbował pobić swój własny rekord Świata w wyciskaniu sztangi leżąc. Próba odbyła się podczas „Feast of Strenght”, być może Maddox poprawiłby rekord, jednak doszło do małego skandalu, na jednej ze stron gryfu znalazł się o jeden talerz za dużo!

Julius z pewnością był tym faktem zażenowany, organizatorzy naprawili swój błąd i Maddox spróbował drugi raz, jednak tym razem doznał kontuzji lewego ramienia i powtórzenie nie mogło zostać zaliczone.

Jednak „irregular strenght” nie zamierza się poddawać, cały czas pracuje nad poprawą swojej siły i widzi tylko jeden cel, przebić barierę 800 funtów w wyciskaniu leżąc!

Na swoim Instagramie opublikował wpis, w którym wykonuje podtrzymanie statyczne ze sztangą o wadze 815 lbs, w ten sposób chce dać impuls do swoich mięśni, dzięki któremu przyzwyczai swoje ciało do takich obciążeń, co znacznie ułatwi wyciśnięcie wymarzonych 800 funtów!

Jak sądzicie, czy Julius Maddox wyciśnie 800 lbs (363 kg) w 2021 roku? Głosujcie w ankiecie poniżej!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *