Co Mariusz Pudzianowski sądzi o szczepieniach na COVID-19?

źródło: instagram.com/pudzianofficial/

Mariusz Pudzianowski to ogromny autorytet wśród fanów sportów siłowych oraz walk. Jako znany celebryta, zostaje zasypywany wiadomościami e-mail od swoich fanów, odnośnie szczepień na COVID-19.

Poznaj odpowiedź Pudziana na pytanie fanów odnośnie szczepień na koronawirusa, które aktualnie są przeprowadzane w Polsce.

Mariusz w swoim stylu odpowiedział dość dyplomatycznie, jednak w swojej wypowiedzi dał kilka złotych rad, które pomogą wszystkim wahającym się osobom podjąć dobrą dla Siebie decyzję. Rady zawarte w wideo pomogą nie tylko w podjęciu decyzji odnośnie szczepień, lecz także w każdym innym problemie.

Na samym początku wypowiedzi, Pudzian przekazał złotą radę, obwieszczając że:

„Nie mam na ten temat jakiegokolwiek zdania, dlatego że się tym za bardzo nie interesowałem, to co pokazują w mediach nie jest dla mnie żadnym rzetelnym źródłem wiedzy. Dlatego że akurat mamy na dzień dzisiejszy kupę narzędzi typu Internet, książki, biblioteki, możemy sobie na ten temat poczytać i własne zdanie możemy mieć. Po to dano nam rozum, po to nauczono nas czytać i potem możemy sobie wyrobić własne zdanie na ten temat.”

Pudzianowski mówi szczerze, że w temacie szczepień na Covid-19 nie jest żadnym rzetelnym źródłem wiedzy, czy autorytetem w tej dziedzinie, dlatego nie powie nie, nie powie tak.

Pudzian zachęca wykonać dogłębną analizę na ten temat, szukając u rzetelnych źródeł informacji i wyrobienia sobie w tym temacie własnego zdania.

„Bierzcie czytajcie i wyróbcie sobie własne zdanie, to jest moja odpowiedź na wasze pytanie, dobranoc” – kończy Pudzian!

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *