Brian Shaw ogłasza lokalizację i datę zawodów Shaw Classic 2021

shaw classic 2021 strongman zawody

Pierwsza edycja Shaw Classic, zakończyła się wielkim sukcesem, nic dziwnego, że Brian Shaw, postanowił zorganizować drugą edycję Shaw Classic w 2021 roku. Znamy datę i miejsce zawodów!

Brian Shaw jest doskonałym Strongmanem i jak się okazuje bardzo dobrym organizatorem zawodów. Na swoim Instagramie napisał: „Wysłuchaliśmy i przyjęliśmy opinie od samych zawodników oraz fanów, aby w 2021 roku uczynić zawody możliwie jak najlepszymi”, możemy być pewni, że tak też będzie.

Pierwsza edycja Shaw Classic była niesamowita, na udział w zawodach zdecydowało się wiele czołowych zawodników Strongman, w tym aktualny mistrz Świata Ukrainiec Oleksii Novikov!

Shaw Classic 2021 odbędzie się 29-31 Października na hali Estes Park Event Center w Kolorado, która mieści ponad 1750 osób! Miejmy nadzieję, że do tego czasu pandemia koronawirusa straci na sile, dzięki czemu Brian Shaw będzie miał możliwość zorganizowania imprezy w pełnej obsadzie kibiców.

Na poniższym wideo, możemy zobaczyć kulisy nowej lokalizacji na Shaw Classic 2021!

Ciekawostką jest, że Shaw Classic 2021, odbędzie się w weekend Halloweenowy, możemy być pewni, że podczas zawodów nie zabraknie przebranych strongmanów i innych ciekawych elementów związanych z tym świętem.

Trzymajmy kciuki za powodzenie tego wydarzania, serdecznie zapraszamy do obserwowania portalu Pakernia24, w którym zawsze znajdziesz najnowsze informacje ze świata strongman, siłowni i kulturystyki!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *