Znany kulturysta zdradza szczegóły dotyczące jego aresztowania i skazania za sterydy!

nathan de asha kulturysta sterydy
źródło: instagram.com/nathandeasha/

Znany kulturysta Nathan De Asha zdradza szczegóły dotyczące jego przeszłości, która doprowadziła do jego aresztowania i skazania. Warto poznać tą historię, ku przestrodze!

Nathan De Asha w 2019 roku został skazany za rozprowadzanie sterydów za pomocą poczty. Do tego czasu wszystko szło świetnie, był obiecującym kulturystą, który miał w sobie wiele potencjału, aby toczyć boje z najlepszymi.

W wywiadzie, który został opublikowany całkiem niedawno, Nathan opowiedział otwarcie o używaniu sterydów oraz o jego aresztowaniu i skazaniu. Nathan przygodę z dopingiem rozpoczął już przed występami jako kulturysta, twierdzi, że nie widział w tym nic złego, kiedy jego przyjaciel zaproponował mu sterydy.

„Grałem w piłkę nożną i powiedziano mi, że muszę być większy, aby dostać profesjonalny kontrakt.
„Miałem tylko 5’9 cala i wtedy byłem mały. 
Jeśli powiesz młodemu facetowi, spójrz, musisz trochę się wzmocnić, on się wzmocni.
„Więc (zapytałem) mojego kuzyna Daniela, on naprawdę interesował się Arnoldem i szaleje w kulturystyce. 
Powiedział: „Użyj tego, Sustanon”.

Nathan w wywiadzie mówi, że na początku był przestraszony, że zażywa Sustanon, kuracja trwała 6 tygodni, rezultaty były zaskakujące. Na czas cyklu Nathan przebywał głównie w swoim domu, kiedy wyszedł do sklepu na rogu, jego znajomi pytali „Nathan, byłeś w więzieniu? Przybrał około 20-30 funtów masy!” Nathan nie przyznawał się, że zażywał sterydy, po prostu kłamał.

De Asha powiedział, że polubił wspomagać się sterydami. W 2017 roku, został przyłapany na używaniu poczty do dystrybucji sterydów. Twierdzi, że wysyłał próbki do ludzi, których prawie nie znał i oferował porady odnośnie stosowania.

„To było w lipcu, a następnie w grudniu 2017 roku napadnięto na tego faceta” – wyjaśnił De Asha.
„W grudniu znajdują pudełko Clomidu z moim imieniem. 
Znajdują około 50 000 gotówki, maszynę do liczenia pieniędzy i myślę, że w pudełku jest jakieś dziewięć uncji kokainy.”
„Zostaje oskarżony o to, nic z tego nie rozumiem. 
Sześć miesięcy później policja mówi, czy możesz przyjść na rozmowę. Jestem pewien, że nie ma problemu ”.

Na początku wszystko było dobrze, jednak oskarżona osoba została przesłuchana przez policję, nie przyznawała się do postawionych zarzutów. Nathan pomimo, że nie wysyłał próbek już od dawna, musiał przyznać się do winy, prawdopodobnie do takich wniosków doszli razem z prawnikiem, przyznał się do winy i przyjął karę.

Ta sprawa sądowa, spowodowała, że Nathan ma trudności w uzyskaniu wizy do USA, co znacznie utrudnia mu powrót do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami na Świecie. Miejmy nadzieję, że Nathan nauczył się na błędach i będzie mieć możliwość powrotu i odzyska twarz w oczach fanów.

Co sądzicie o sylwetce tego kulturysty, czy ma predyspozycję aby walczyć z najlepszymi? Piszcie w komentarzach pod postem!

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz