Larry Wheels siłuje się na rękę z ogromnym Hafthorem Bjornssonem kto wygrał?!

źródło: instagram.com/larrywheels/

Larry Wheels to znana gwiazda w branży sportów siłowych, jest to dosłownie „człowiek orkiestra”- kulturysta, strongman, armwrestler, trójboista siłowy, czego się nie dotknie zamienia w złoto.

Na swoim Instagramie opublikował wpis, w którym prezentuje pojedynek siłowania na rękę z ogromnym Hafthorem Bjornssonem, mistrzem Świata strongman z 2018 roku!

Warunki fizyczne to atut Hafthora, ma 206 centymetrów wzrostu, waży aktualnie około 160 kilogramów, przed przemianą jego waga oscylowała w granicach 200 kilogramów! – Hafthor Bjornsson chudnie w oczach – stracił już około 50 kilogramów!

Larry Wheels ma 185,5 centymetrów wzrostu, waży w zależności od okresu startowego od 111 – 139 kilogramów! Jednak w armwrestlingu ogromną rolę odgrywa technika i szybkość, dlatego wynik pojedynku tych dwóch gigantów nie jest wcale taki oczywisty!

Całemu zajściu przyglądał się wielki mistrz armwrestlingu Michael Todd! Przebieg pojedynku był dość zaskakujący, zresztą zobaczcie sami!

Larry pokazał klasę, pokonując Hafthora w siłowniu na rękę, zrobił to w bardzo prosty sposób, można mieć wrażenie, że nie sprawiło mu to większych problemów!

Po głębszej analizie można było się tego spodziewać, ponieważ Larry już od dłuższego czasu nabiera doświadczenia na stole do armwrestlingu.

Wheels toczy ciężkie boje z najlepszymi, dzięki czemu otrzymuje cenne lekcje, które może wykorzystać w przyszłości, czego mamy naoczny dowód! Zobaczcie jego pojedynek z mistrzem Michaelem Toddem, wygląda to równie śmiesznie jak pojedynek z Hafthorem.

W kolejnych slajdach z siłowania na rękę z Hafthorem, Larry wykorzystał wspólny czas ze słynnym „Górą”, wykonując kilka ćwiczeń z dyscypliny Strongman!

Wheels wykonał trzy powtórzenia wyciskanie kłody o wadze 162 kilogramów, spacer farmera z dwoma 140 kilogramowymi „sztangami” oraz 5 przysiadów z 320 kilogramową sztangą! Tak jak wspominałem na wstępie, dosłownie – człowiek orkiestra 🙂 !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *