Walka Eddie Hall vs Hafthor Bjornsson – grubo ponad 300 kg w ringu, cóż za metamorfozy!

hafthor bjornsson vs eddie hall walka bokserska

Wiele osób zadaje sobie pytanie, kiedy odbędzie się walka bokserska strongmanów Eddie Hall vs Hafthor Bjornsson, data która została ogłoszona to Wrzesień 2021. „Najcięższy mecz bokserski wszechczasów” odbędzie się w Las Vegas.

Przed przygotowaniami do walki, strongmani ważyli (w szczycie formy) łącznie – 400 kilogramów! Hafthor Bjornsson około 205kg, Eddie Hall około 195kg!

Aktualnie strongmani szlifują swoje formy do walki bokserskiej, zrzucając zbędny balast, Eddie Hall chwali się, że aktualnie waży około 161 kilogramów (24 Listopada), Hafthor Bjornsson około 170 kilogramów. (dane na 17 Września).

Trzeba przyznać, że ich przemiany robią niesamowite wrażenie. Ich sylwetki stają się smuklejsze, zostaje spalana tkanka tłuszczowa, która odsłania wypracowane przez lata treningów, wielkie i imponujące mięśnie.

Eddie Hall forma po przemianie

Aktualna waga 161 kilogramów, widzimy wyraźne mięśnie brzucha.

Komentarz Eddiego Halla po zrzuceniu wagi

„161 kg / 355 funtów Ładnie się ładuje !!!” 

Eddie Hall przed przemianą

Zdjęcie po lewej stronie pokazuje formę Eddiego Hala przed schudnięciem, to się nazywa efekt!

Eddie Hall odchodzi ze strongmanów, rezygnacja
<strong>Metamorfoza Eddiego Hala</strong>

Hafthor Bjornsson forma po przemianie

Wyraźnie wysmuklony Hafthor Bjornsson 🙂

Hafthor Bjornsson – komentuje zrzucenie wagi

„Uczucie szczupłości przy 170 kg! 
😈 -36kg odkąd zacząłem nową podróż. 
Czy powinienem zrzucić więcej wagi? ”

Forma Hafthora Bjornssona przed przemianą

zawody mistrzostwa europy strongman 2019 leeds

Walka Hafthor Bjornsson vs Eddie Hall informacje

Walka bokserska pomiędzy tymi dwoma strongmani przynosi wiele emocji, ci dwaj zawodnicy rywalizują ze sobą na każdym kroku. Między innymi zacięta walka o rekord Świata w martwym ciągu, który pierw ustanowił Eddie Hall, podnosząc 500 kilogramów. Długo nie było trzeba czekać, żeby Hafthor pobił ten rekord, podnosząc 501 kilogramów! – https://www.pakernia24.pl/rekord-swiata-martwy-ciag-501/

W zawodach strongman, Eddie Hall zdobył tytuł najsilniejszego człowieka na Świecie w 2017 roku, rok później w 2018 roku ten tytuł oczywiście powędrował do Hafthora Bjornssona!

Wczoraj ogłoszono świetne dla widowiska informacje, MTK Global weźmie udział w tym wydarzeniu jako „doradcy boksu” – zajmą się zarządzaniem, promocją i logistyką tej imprezy, która jest zaplanowana na Wrzesień 2021.

Co prawda walka wygląda znakomicie pod względami medialnymi i finansowymi, jednak nie powinniśmy oczekiwać zbyt wysokiego poziomu tego pojedynku pod względem technicznym.

Chodź jak wiemy zawodnicy bardzo przykładają się do tego wydarzenia! Jedno jest pewne, będzie to najcięższy pojedynek bokserski w historii z niewiarygodnie silnymi mężczyznami w ringu.

„Trenuję do tej walki, jakbym trenował, by być najsilniejszym mężczyzną na świecie, nie ma kamienia bez odwrócenia, każdy na mojej drodze jest mielony” – powiedział Hall. 
„Jeśli chodzi o samą walkę, nie mam wątpliwości, że płaczący Thor jest składany na pół i wysyłany z powrotem do Islandii”.

„Traktuję to bardzo poważnie i chcę, aby inni wiedzieli, jak poważna będzie ta walka” – dodał Bjornsson. 
„Byłem niezwykle skupiony i oddany w moim treningu jak zawsze i nie mogę się doczekać wejścia na ten ring”.

Warunkami fizycznymi góruje Islandczyk Hafthor Bjornsson, mierzy 206 centymetrów wzrostu, Eddie Hall tylko i aż 190 centymetrów, zobaczymy czy przełoży się to na przebieg walki?

Jak sądzicie kto wygra w „Najcięższym meczu bokserskim wszechczasów”? Eddie Hall czy Hafthor Bjornsson? – piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz