Sergio Oliva Jr. trafił do szpitala – ma problem z nerwami

źródło: instagram.com/sergioolivajr/

Sergio Oliva Jr. to znany kulturysta ze Stanów Zjednoczonych, syn legendy kulturystyki 3-krotnego Mr Olympia – Sergio Olivy! Sergio Oliva Jr. ma aktualnie 36 lat, jest zawodnikiem IFBB Pro – https://www.pakernia24.pl/kulturystyka-sergio-oliva-junior-ifbb-pro/

Sergio Oliva Jr. wczoraj udostępnił na swoim Instagramie niepokojący wpis ze zdjęciem, na którym leży na szpitalnym łóżku z zamkniętymi oczami, podłączony pod kroplówkę. Jak się okazuje Sergio ma problemy z nerwami w ramieniu. Sprawa jest na tyle poważna, że potrzebna jest profesjonalna pomoc.

Sergio Oliva Jr. w tym roku zajął 5 miejsce na zawodach Arnold Classic 2020, wszyscy fani Sergia liczyli na kolejne dobre występy swojego idola. Mimo panującej pandemii koronawirusa, Sergio w swoim stylu wpadł w wir treningów, pracując nad poprawą swojej sylwetki. Jednak na drodze stanęła mu kontuzja, którą opisał w mediach społecznościowych:

„Rok 2020 działa mi na nerwy … dosłownie! 
Proszę, przekaż darowiznę na mój GoFundMe … jk, ale jest to naprawdę najgorszy ból, w jakim kiedykolwiek w życiu byłem. 
Miałem w życiu eksplozję wyrostka robaczkowego i operację przepukliny i nic w porównaniu z bólem nerwu. 
I żeby zabolało jeszcze bardziej, zrobiłem to po prostu śpiąc na moim ramieniu w niewłaściwy sposób. 
Żadnej lekcji do nauczenia się ani fajnej historii, aby opowiedzieć tylko moje gówniane szczęście, które ZAWSZE musi mnie przetestować.”

„Zawsze uwielbiam dobry, sekretny powrót, więc jedyny powód, dla którego to piszę, to fakt, że ludzie wysłali mi wiadomość, że zauważyli moje zniknięcie z mediów społecznościowych, a to wiele znaczy i nie chcę zostawiać niczego w zawieszeniu.”

„Liczy się tylko to, że nic nie jest zepsute ani rozdarte i nie potrzebuję operacji. 
Więc teraz zrobię co w mojej mocy”

Jak widać powód kontuzji Sergio Olivy Jr. jest dość błahy, Sergio twierdzi, że nabawił się tego problemu śpiąc w niewłaściwy sposób na swoim ramieniu. Wszystko wygląda na to, że kontuzja nie wydaje się aż tak poważna jak wynikało z załączonego zdjęcia.

Miejmy nadzieję, że Sergio Oliva Jr. szybko powróci do dobrej kondycji i pokaże swój wielki talent na scenie kulturystycznej. Życzymy dużo zdrowia!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *