Schoolboy 20-letni armwrestler o twarzy dziecka pokonuje starych wyjadaczy!

Schoolboy, taki pseudonim posiada 20-letni Rosjanin Aleksandr Beziazykov, który jest juniorem w armwrestlingu. Jego osoba zyskuje coraz większą popularność w Internecie, schooloboy słynie z niepozornego wyglądu, który nie wskazuje na jego ogromną siłą w siłowaniu na rękę.

W tym roku Aleksandr siłował się nawet z samym Larrym Wheelsem, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w branży sportów siłowych, znany jest ze swojej nadludzkiej siły!

Podczas 1 rundy, schoolboy w błyskawicznym tempie pokonał Larrego na lewą rękę. Schoolboy wygrał wszystkie 5 pojedynków na lewą rękę z Lerrym Wheelsem, pokazał swoją wielką klasę i dominację nad muskularnym przeciwnikiem. Ten pojedynek pokazał, że nie zawsze liczy się ogromna siła, zwłaszcza w armwrestlingu, bardzo istotne jest doświadczenie i technika zawodników. Co prawda Larry odegrał się podczas siłownia na prawą rękę, po długich i zaciętych dwóch pojedynkach, górą był Larry!

Schoolboy jest wysokim zawodnikiem i posiada naturalnie potężną budowę ciała. Posiada bardzo korzystne warunki fizyczne do rywalizacji w armwrestlingu, dzięki którym jest w stanie pokonywać starszych i większych od siebie przeciwników. Rosjanin ma ogromne dłonie, długie ręce i potężne nadgarstki, co daje świetne fundamenty do armwrestlingu.

Rosjanin ma 195 centymetrów wzrostu, waży około 105 kilogramów, armwrestling trenuje od 7 lat, swoją przygodę z tym sportem rozpoczął w wieku 13 lat.

Schoolboy posiada ze swoim bratem kanał na YouTube „Armwrestling TV”, gdzie między innymi udostępniają nagrania z siłownia na rękę z przypadkowymi ludźmi, podczas tworzonych przez siebie eventów.

Jedno z wideo posiada 45,5 miliona wyświetleń i nosi tytuł, czy pobijesz Schoolboya w siłowaniu na rękę? Aleksandr bez problemu pokonuje, większych i starszych od siebie rywali, przy czym sam wygląda jak dziecko.

Schoolboy pokonał w siłowaniu na rękę wiele znanych osób, między innymi Larego Wheelsa i Jujimufu oraz profesjonalnych armwrestlerów takich jak Todd Hutchings. W 2019 roku wygrał zawody w Malezii w kategorii do 105 kilogramów oraz zajął 3 miejsce podczas China open, również do 105 kilogramów.

Jego rekordy siłowe nie są znane, na jednym z filmików widać jak wykonuje uginanie ramion sztangą łamaną stojąc przyklejonym do ściany, z ciężarem 82 kilogramów.

Aleksandr Beziazykov to utalentowany młody zawodnik, ma dopiero 20 lat, jeżeli nadal będzie ciężko pracował z pewnością czeka go świetlana przyszłość. W najbliższych latach z pewnością nabierze więcej masy mięśniowej, która pomoże jeszcze bardziej rozwinąć jego możliwości.

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 4.5/5 | Głosów: 8

Dodaj komentarz