31-letni strongman Aaron Page zmarł z powodu Covid-19!

Aaeron Page nie żyje strongman covid koronawirus

Kolejna smutna wiadomość w tym miesiącu, zmarł Brytyjski strongman Aaron Page, miał zaledwie 31 lat. Aaron po wykonaniu testu na covid-19 otrzymał pozytywny wynik, niedługo po tym zapadł w śpiączkę.

Aaron Page zmarł w Piątek 20 Listopada 2020 roku, 31-latek osierocił 12-letniego synka. Tą informację potwierdził jego dobry przyjaciel. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, Aaron 10 Listopada dodał wpis na swoim Instagramie, który nie budził większych powodów do zmartwień.

„Przez tydzień będę milczał, słuchając nagrań szkoleniowych, podczas gdy ja spędzę trochę czasu na regenerację. Nic poważnego, nie panikuj, nadal będzie udostępniać fragmenty, a ponadto mamy wideo wsm na YouTube i nasi pierwsi siłacze robią głupie s # * t”

Page to Brytyjski strongman, który brał udział w zawodach Giant’s Live, Arnold Strongman Europe. Był Mistrzem Europy w martwym ciągu z 2018 roku, współwłaściciel Barbell Division Gym w Southampton. Dziewczyna Aarona, Chloe również otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa, oto jej wzruszający wpis w mediach społecznościowych.

„To boli kiedy to piszę, mój wspaniały chłopak zmarł zeszłej nocy otoczony przez najbliższych, spędziłam ostatnie godziny u jego boku, trzymając go za rękę, śpiewając naszą piosenkę i mówiąc mu, że go kocham, mam nadzieję, że dam radę jesteś ze mnie dumny, moje życie już nigdy nie będzie takie samo bez Ciebie, dziękuję za uratowanie mnie, kiedy to zrobiłeś ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ”

Cała branża strongman złożyła szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom Aarona Page!

Cała redakcja Pakernia24, również pragnie złożyć szczere kondolencje, niech ziemia będzie Ci lekka, spoczywaj w pokoju – wielki Aaronie Page!

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *