Walka Mike Tyson vs Roy Jones Jr transmisja TV online, gdzie obejrzeć?

mike tyson vs roy jones walka transmisja online tv polsat sport

Hitowa walka Mike Tyson vs Roy Jones Jr odbędzie się już za tydzień w nocy z 28 na 29 Listopada, dobre wiadomości dla Polskich fanów boksu. Walka dwóch legend boksu będzie transmitowana na żywo na antenie Polsat Sport, w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie, kibice będą musieli zapłacić za oglądanie walki PPV aż 49,99$

WYNIKI WALKI MIKE TYSON VS ROY JONES JR – CAŁA WALKA RELACJA – https://www.pakernia24.pl/wyniki-mike-tyson-roy-jones-jr-walka/

Walka odbędzie się 28 Listopada w Los Angeles w Staples Center bez udziału publiczności. Na platformie Triller, będzie możliwość oglądania walki PPV. To dobre wiadomości, ponieważ wiele osób zastanawiało się gdzie będzie można obejrzeć walkę w telewizji lub Internecie?

Godzina rozpoczęcia transmisji walki Mike Tyson vs Roy Jones Jr na Polsacie Sport – Transmisja tv z gali i walki wieczoru Mike Tyson – Roy Jones Jr. od godziny 02:00 na antenie Polsatu Sport.

Początek pojedynku Tyson vs Jones Jr. planowany jest na godz. 5-6 czasu polskiego.

Mike Tyson vs Roy Jones Jr

Walka odbędzie się na specjalnych zasadach: zawodnicy będą walczyć w kaskach, walka została zakontraktowana na 8 rund (po 2 minuty każda), jeżeli pojedynek nie rozstrzygnie się przed czasem, sędziowie ogłoszą remis, walka ma mieć charakter pokazowy.

Tyson oraz Roy Jones Jr. będą walczyć o pas WBC Frontline Battle Belt, który został przygotowany specjalnie dla tej walki.

Mike Tyson ma aktualnie 54 lata – wraca do ringu po 15 latach przerwy, jego bilans walk to 50 wygranych pojedynków w tym 44 przez nokaut oraz 6 przegranych. Tyson jest najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej, zdobył tytuł w wieku 20 lat! Całkowicie zdominował wagę ciężką, zdobywając rok później pasy WBC, WBA oraz IBF.

Roy Jones Jr. ma aktualnie 51 lat – ostatnią walkę stoczył w 2018 roku ze Scottem Sigmonem, którą wygrał jednogłośnie na punkty. Jego bilans walk to 66 wygranych w tym 47 przez nokaut oraz 9 porażek. Jeden z najlepszych pięściarzy w historii, zdobył pasy mistrza świata WBC, WBA i IBF w kategorii półciężkiej oraz pas mistrza WBA w wadze ciężkiej.

Cała redakcja czeka z niecierpliwością na ten pojedynek, jak myślicie kto wygra Tyson czy Jones Jr? Tuż po walce opublikujemy relację z tego wydarzenia, serdecznie zapraszamy!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 3.5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz