Wyniki walki Mike Tyson vs Roy Jones Jr mamy remis – relacja!

źródło: instagram.com/miketyson/

Wielkie emocje towarzyszyły przed walką Mike Tyson vs Roy Jones Jr, walka odbyła się na zasadach pokazowych, ale nikt nie miał wątpliwości, że będzie to prawdziwa wojna dwóch legend boksu, było nieco inaczej, jednak można było się tego spodziewać.

Przed walką mogliśmy usłyszeć Saint Jhn oraz Snoop Doga! Walka została zakontraktowana na 8 rund po dwie minuty. Aby zadbać o bezpieczeństwo legend boksu, postanowiono aby walka odbyła się w mniejszych rękawicach (12 uncji). Kto wygrał walkę Mike Tyson czy Roy Jones Jr – poznaj wyniki?!

Ostatnie chwile Mike Tysona przed walką

Mike Tyson dostanie za walkę 10 milionów! Roy Jones Jr 3 miliony.

Mike Tyson vs Roy Jones Jr wynik walki – relacja

Niewielką przewagę wzrostu miał Roy Jones Jr, który mierzy 180 centymetrów wzrostu, Mike 178 cm. Tyson waży jednak 99,9 kilogramów, przy 95,3 kilogramach Jonesa!

Tradycyjnie kolejna legenda boksu Michael Buffer rozpoczął to wielkie widowisko, swoim firmowym zdaniem „Let’s get ready to rumble!”. Usłyszeliśmy również hymn Stanów Zjednoczonych, który został wykonany przez samego Ne-Yo! Pojedynek został oceniany przez trzech byłych posiadaczy pasów!

1 Runda walki – Tak jak się spodziewano, od pierwszych sekund naciera „żelazny mike”, Jones Jr oberwał po tułowiu. Doszło do klinczu, widać, że te dwie legendy nie zamierzają wstrzymywać ciosów!

2 Runda walki – Jones Jr szuka powietrza w narożniku, Mike Tyson cały czas w swoim stylu ostro naciera na rywala. Jones stara się przebić przez gardę Tysona. Sporo klinczu, Tyson trafił lewym na głowę i poprawił na tułów. Tuż po gongu Mike Tyson zadał jeszcze uderzenie.

3 Runda walki – podczas tej rundy doszło do wielu przepychanek, obaj zawodnicy sporo klinczują, z pewnością szukając chwilę wytchnienia. Na tą chwilę przeważa Mike Tyson.

4 Runda walki – Półmetek walki za nami, Roy Jones Jr ciężko oddycha, można mieć wrażenie, że Mike Tyson jest lepiej przygotowany kondycyjnie. Obaj zawodnicy prezentują świetną pracę nóg. Jones otrzymał dwa mocne prawe od Tysona, które doszły do celu!

5 Runda walki – Mike ostro rusza do ataku, Roy Jones na spokojnie robi swoje. Roy uderza lewy-prawy, Tyson nie pozostaje dłużny, uderzając mocnym lewym. Ostra wymiana ciosów przed gongiem.

6 Runda walki – Mike dostał reprymendę od sędziego, uderzył zbyt nisko. Roy dyszy, Mike również. Ta runda nie wniosła nic ciekawego do tego pojedynku.

7 Runda walki – widać, że zawodnicy chcą dać piękne show, ostro przyspieszyli. Idą w wymianę ciosów. Mike spróbował skończyć Roya mocnym prawym. Jest zdecydowanie aktywniejszy od swojego rywala!

8 runda walki – niesamowite, pomimo wieku, te dwie legendy pokazują, że mają ogromne serce do walki, przewalczyli pełne 16 minut! Każdy z nich chciał pokazać swoją wyższość, jednak to Mike Tyson był znacznie aktywniejszy i bez wątpienia powinien wygrać tę walkę na punkty!

Jeżeli ktoś spodziewał się rozlewu krwi i potężnych bomb mógł się nieco rozczarować. Jednak uważam, że ta walka pokazowa była interesująca i wielki szacunek dla tych dwóch legend boksu za to, że wytrzymali 8 rund i pokazali kilka ciekawych akcji.

Tyson Vs Jones walka – Zdjęcie za pośrednictwem @FITETV

Po walce Tyson i Jones Jr przytulili się, widać że darzą się wielkim szacunkiem. WALKA ZAKOŃCZYŁA SIĘ REMISEM!

Jakie jest wasze zdanie na temat tej walki? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz