Tristyn Lee nastoletni gwiazdor fitnessu z fenomenalnym ciałem

Tristyn Lee nastoletni fitness kulturysta
źródło: instagram.com/tristynleeofficial/

Niesamowity Amerykański nastolatek Tristyn Lee urodził się 20 Sierpnia 2002 roku, ma aktualnie 18 lat. Jego motywem przewodnim na Instagramie jest kulturystyka i fitness, jednak pasjonuje się również piłką nożna, gdzie również odnosi spektakularne rezultaty.

Progres w sylwetce Lee jest nieprawdopodobny, jego ciało z roku na rok staje się coraz większe i bardziej umięśnione! Tristyn posiada niemalże idealne predyspozycję do uprawiania kulturystyki, posiada piękną definicję, niski poziom tkanki tłuszczowej, prążkowanie na klatce piersiowej i barkach oraz pokaźną waskularyzację! – https://www.pakernia24.pl/predyspozycje-kulturystyka-genetyka-budowa/

Wiele osób widząc Tristyna Lee z góry zakłada, że stosuje środki dopingujące. Nie byłbym tego taki pewien, jego ciało jest na prawdę fenomenalne, jednak jest jeden mały szkopuł. Lee ma zaledwie 160 centymetrów wzrostu, dzięki czemu przy niewielkiej wadzę około 62 kilogramów, tworzy niesamowitą iluzję, ogromnej i nabitej sylwetki, czego nie byłby w stanie osiągnąć mając wyższy wzrost w okolicach 180 centymetrów!

Tristyn Lee prócz niesamowitej sylwetki, posiada również ogromną siłę. Dzięki krótkim rękom, przy wykonywaniu ćwiczeń ma znacznie mniejszy zakres ruchu niż wyżsi zawodnicy, dzięki czemu może dźwigać większe ciężary. Lee wykonuje wyciskanie na barki z 45-kilogramowymi hantlami na 5 powtórzeń oraz wyciska 13 razy sztangę leżąc z ciężarem 102 kilogramów!

Trening barków Tristyn Lee

Popularność Tristyn Lee

18-letni Lee z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność, na swoim Instagramie posiada aż 1,6 miliona obserwatorów, jego kanał na YouTube przebił milion subskrypcji!

Tristyn nie występował jeszcze na scenie kulturystycznej, z pewnością zrobiłby furorę, prawdopodobnie czeka aż osiągnie jeszcze lepszą formę. Nie wiadomo też, w którym kierunku pójdzie, sporty sylwetkowe czy piłka nożna?

Tristyn Lee transformacja od 2002 – 2020 roku!

Co sądzicie na temat Lee, czy ma szansę w przyszłości zostać nowym Mr Olympia? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz