Hadi Choopan szlifuje formę do Mr Olympia 2020 co za kopyta! ogromny progres

źródło: instagram.com/hadi_choopan/

Do zawodów Mr Olympia 2020 pozostało zaledwie 19 dni, czołowi kulturyści z całego Świata wchodzą na najwyższe obroty, żeby wyrobić się z formą na to najważniejsze wydarzenie kulturystyczne w roku.

Irański kulturysta Hadi Choopan pokazuje na swoim Instagramie, że nie próżnuje, jego konkurencja ma poważne powody do zmartwień. Z każdą kolejną aktualizacją formy, jego ciało nabiera coraz ostrzejszego wyglądu, widać, że od ostatniego razu stracił sporo tkanki tłuszczowej, na jego nogach pojawiła się okrutna waskularyzacja! Oto link do poprzedniej aktualizacji na 7 tygodni przed Mr Olympia 2020 – https://www.pakernia24.pl/hadi-choopan-mr-olympia-2020/

Aktualna forma Irańczyka

Widać, że Hadi jest bardzo zdeterminowany i chcę wnieść na scenę najlepszą formę w swoim życiu, pod zdjęciem dodał następującą informację:

„Jeśli ból musi przyjść, niech przyjdzie szybko. 
Ponieważ mam życie do przeżycia i muszę je przeżyć w najlepszy możliwy sposób. 
Jeśli musi dokonać wyboru, niech to zrobi teraz. 
Wtedy albo na niego zaczekam, albo o nim zapomnę.”

Z pewnością kieruje się powiedzeniem „ból jest chwilowy, chwała jest wieczna”

Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekamy na oficjalną informację, że Hadi Choopan otrzymał wizę do Stanów Zjednoczonych i będzie mógł wystąpić na Mr Olympia 2020! Jak co roku jest z tego powodu nie małe zamieszanie i wiele nerwów – https://www.pakernia24.pl/mr-olympia-2020-hadi-choopan-wiza/

Hadi w zeszłym roku podczas Mr Olympia zajął 3 miejsce, lepszy okazał się tylko Holender William Bonac oraz aktualny mistrz Brandon Curry z USA. Jestem ciekaw, jak oceniacie szanse Choopana w tym roku? Piszcie w komentarzu!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *