Hafthor Bjornsson chudnie w oczach – stracił już około 50 kilogramów!

źródło zdjęć: instagram.com/thorbjornsson/

Emerytowany strongman Hafthor Bjornsson, aktualnie przygotowuje się do bokserskiego debiutu, który odbędzie się już za tydzień 15 Stycznia w Dubaju! Widać, że Islandczyk podchodzi do tego bardzo poważnie, zrzucił prawie 50 kilogramów masy ciała!

Taka transformacja pozwoli mu zwiększyć swoją kondycję oraz szybkość, która w sportach walki jest nieoceniona. Na jednym z livestreamów, Hafthor wspomniał, że schudł około 100 funtów wagi od chwili zakończenia kariery!

Islandczyk w szczycie formy siłowej ważył około 205 kilogramów, tracąc 100 funtów wagi, możemy wnioskować, że jego aktualna „fit wersja” to około 155-160 kilogramów, niesamowity wyczyn!

Jego debiutancka walka miała odbyć się we Wrześniu 2021 z innym strongmanem Eddiem Hallem – https://www.pakernia24.pl/boks-eddie-hall-hafthor-bjornsson-walka-strongman/. Jednak Hafthor nie mógł doczekać się swojej pierwszej walki i postanowił zmierzyć się z profesjonalnym brytyjskim bokserem Stevenem Wardem już 16 Stycznia 2021! – https://www.pakernia24.pl/walka-hafthor-bjornsson-vs-steven-ward-boks/

„Rzeczy stają się rzeczywiste! 
Ze względu na pewne ograniczenia w Islandii zdecydowaliśmy się przenieść tę walkę do Conrad Dubai!
Jestem bardzo podekscytowany wejściem na ring
Możesz oglądać walkę 16 stycznia na moim kanale YouTube lub Twitch! ” – komentuje Hafthor Bjornsson

Aktualna forma słynnego Thora jest niesamowita, widać że stracił dużą ilość tkanki tłuszczowej, na jego brzuchu uwidocznił się wyraźny szcześciopak!

Oczywistym jest, że Bjornsson wizualnie wygląda na dużo mniejszego, wraz z tłuszczem, poleciało sporo masy mięśniowej, jednak w sportach walki nie jest to najważniejszy czynnik. Tak czy inaczej Fit Bjornsson wygląda fenomenalnie!

Hafthor w swoją transformację włożył ogrom pracy, tak szybka utrata wagi, w tak krótkim czasie zasługuje na miano „epickiej przemiany”! 🙂 Już nie możemy się doczekać, debiutu Islandczyka w ringu, serdecznie zapraszamy do śledzenia najnowszych newsów na Pakernia24, już niedługo relacja z tego wydarzenia!

Która wersja Hafthora Bjornssona przypadłą wam do gustu, FIT czy MASA? Głosujcie w ankiecie poniżej 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz