Strongman Eddie Hall wyciska na klatę 4 kobiety *WIDEO*

Eddie Hall wyciskanie 4 kobiety
źródło: instagram.com/eddiehallwsm/

To się nazywa siła! Eddie Hall znany ze swoich nietypowych poczynań na siłowni, postanowił tym razem spróbować czegoś totalnie szalonego…

Tym razem słynny Eddie wykonał nietypową serię wyciskanie na klatkę, za obciążenie posłużyły mu 4 kobiety. Swój wyczyn skomentował w następujący sposób: „Wyciskanie dwóch osób jest takie wczorajsze”, jak widać chciał być oryginalny co wyszło mu całkiem nieźle!

32-latek wykonał nie jedno, a aż 3 powtórzenia ze sztangą oraz 4 kobietami. Można na oko oszacować wagę: gryf waży około 20 kilogramów, każda z kobiet przynajmniej 55 kilogramów, (20 + 4×55) = około 240 kilogramów! Trzeba przyznać, całkiem zacna seria!

Seria przebiegła bardzo płynnie i spokojnie, Eddie przez cały czas w pełni kontrolował cały ruch. Zadanie wcale nie było takie proste… jedno niekontrolowane szarpnięcie i jedna z kobiet straciłaby równowagę. Jednak i Eddie i kobiety wykonały plan w 100%!

Eddie Hall to mistrz świata Strongman z 2017 roku, do niedawna posiadał rekord Świata w martwym ciągu, podnosząc 500 kilogramów. Jego rekord został pobity o jeden kilogram, przez Hafthora Bjornssona – https://www.pakernia24.pl/rekord-swiata-martwy-ciag-501/

Eddie Hall jest aktualnie na emeryturze od Strongman, jego celem jest pojedynek bokserski z innym emerytowanym Strongmanem Hafthorem Bjornssonem, data walki została ogłoszona na Wrzesień 2021! – https://www.pakernia24.pl/boks-eddie-hall-hafthor-bjornsson-walka-strongman/

Eddie do walki podchodzi bardzo poważnie. Na powyższym zdjęciu widać jak wiele kilogramów zrzucił, dzięki czemu zyskał szybkość i kondycję. Jego cele na 2021 rok to:

„1. Znokautuj Thora
2. Poprowadź najbardziej udane targi sportowe w Wielkiej Brytanii
3. Znokautuj Thora”

„Idź i ścigaj ludzi za marzenia … jeśli 2020 nauczył mnie czegokolwiek, to nauczył mnie, że życie jest krótkie … Żyj pełnią życia i usuwaj negatywne emocje po drodze.”

Co sądzicie o tym niesamowitym wyczynie Halla? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz