Niesamowity 14-latek imponuje swoją ogromną siłą!

źródło: instagram.com/raising_mayhem/

14-letni Morgan Nicholls popisuje się niesamowitą siłą, nic dziwnego jeżeli jest się synem znanego trenera kulturystyki Chada Nichollsa! Chad był trenerem Ronniego Colemana, obecnie pod swoimi skrzydłami ma obecnego Mr Olympia z 2020 roku Big Ramiego.

Morgan ustanowił nowy rekord życiowy w martwym ciągu podnosząc sztangę ważącą 225 kilogramów = 500 funtów, być może ta liczba nie robi takiego wrażenia jak rekord świata, który wynosi 501 kilogramów, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że Morgan ma zaledwie 14 lat!

„PR – od jakiegoś czasu chciałem się tym zająć, a dziś był ten dzień – miałem załogę #ragearmy hype i nie było sposobu, bym pozwolił, aby żelazo wydobyło ze mnie wszystko tego dnia – 500×1✅ – komentuje swój wyczyn 14-latek.

Morgan wystąpił w zawodach trójbojowych, podczas których osiągnął następujące wyniki:

  • Przysiad – 204 kg
  • Wyciskanie leżąc – 147,5 kg
  • Martwy ciąg – 206,5 kg
  • SUMA: 558 kg

Nicholls cały czas rozwija swoją siłę i z pewnością z każdym rokiem, jego wyniki zmienią się diametralnie! Morgan poza sportami siłowymi, gra również w szkolnej drużynie footballu amerykańskiego oraz rzuca dyskiem.

Miejmy nadzieję, że wybierze właśnie żelazny sport i uwolni swój talent, imponując swoją ogromną siłą. Kto wie, być może jego ojciec Chad, namówi swojego syna na przejście na kulturystykę?!

Morgan Nicholls oraz Big Ramy!

Co sądzicie o tym 14-latku? Czy ma szansę zwojować świat trójboju siłowego, czy powinien zdecydować się na kulturystykę lub rzut dyskiem?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *