Pudzian ujawnił ile aktualnie podnosi na klatę i jaki ma najbliższy cel

Mariusz Pudzianowski wyciskanie na klatkę 2021
źródło: instagram.com/pudzianofficial/

Mariusz Pudzianowski zaczyna nowy rok z nowym celem treningowym. Aktualnie chce skupić się na treningu siłowym, oczywiście nie odpuszczając „maty”.

43-latek opublikował na swoim Instagramie wideo, na którym pokazał ile aktualnie wyciska na przysłowiową „klatę” oraz jaki jest jego cel na najbliższy miesiąc.

Aktualna waga Pudziana to 120 kilogramów, na pytanie czy chciałby wrócić do formy ze Strongmanów, odpowiedział stanowczo, że NIE!!!

Jego blok siłowy zakończył się na 200 kilogramach na ławie, jak twierdzi była to ósma/dziewiąta seria wyciskania bez rozgrzewki. Można mieć wrażenie, że ten ciężar poszedł z małymi problemami, jednak były Strongman mógł być zmęczony całym treningiem.

Jaki jest cel Mariusza na najbliższy czas?

„I teraz przez cały styczeń robienie siły maksymalnej 4 tyg plus mata oczywiście. To tylko trening i dziś tylko dochodzę do 200kg za dwa tyg do 230 i max 250 kg bo więcej nie podniosę obecnie.” – tak Pudzian skomentował powyższe wideo.

Mariusz trenuje w swojej prywatnej siłowni, słynie z tego, że jego trening jest prosty lecz niezwykle skuteczny. Mariusz odpowiadając na jeden z zabawnych komentarzy, potwierdził, że nie lubi bawić się zbędnymi gadżetami…

„Mariusz a gdzie gumowe koszulki, pasy, bandaże i lewarki 😁😁😁 ponoć bez tego to nie wyciskanie” – skomentował fan

„a na co mi to! Zero gum pasków itd widać .Jakoś daję jeszcze rade sobie” – odpowiedział Pudzian

Rekord życiowy Mariusza Pudzianowskiego wynosił 295 kilogramów, jednak w tamtym czasie ważył około 150 kilogramów i skupiał się głównie na treningach siłowych, aktualnie większą uwagę skupia na treningach MMA.

Ostatnia walka słynnego Pudziana odbyła się w Listopadzie 2019 roku, zwycięski pojedynek stoczył z Erko Junem. Według doniesień, były strongman ma stoczyć pojedynek w 2021 roku, oczywiście dla federacji KSW.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz