Larry Wheels siłuje się na rękę z mistrzem Michaelem Toddem wynik oczywisty!?

instagram.com/larrywheels/

Znany i lubiany w świecie sportów siłowych Larry Wheels postanowił zmierzyć się na rękę z mistrzem armwrestlingu Michaelem Toddem! Larry ostatnimi czasy sporą uwagę poświęca tej dyscyplinie sportu, jakiś czasu temu siłował się ze słynnym Schoolboyem.

Jak można było się tego spodziewać, Larry przegrał z kretesem z doświadczonym Toddem. Larry Wheels posiada olbrzymią siłę, która często wystarcza na bardziej doświadczonych zawodników niż on, jednak nie tym razem…

Siła Larrego została całkowicie przyćmiona przez mistrza World Armwrestling League Heavyweight – Michaela Todda! Doświadczony zawodnik na swoim koncie ma 20 tytułów krajowych oraz 16 światowych.

Mimo wszystko Larremu należy się ogromny szacunek za odwagę, prawdopodobnie wiedział, że nie ma żadnych szans, jednak postanowił przetestować Todda! Sam pojedynek wyglądał dość komicznie, Larry włożył w pojedynek wszystkie siły a i tak nie mógł poruszyć ręką Todda. Mistrz z zimną krwią przyłożył rękę i zakończył pojedynek.

Miesiąc wcześniej Larry próbował siłowania na rękę z Jo Linderem, tutaj z pojedynku wyszedł zwycięsko. Drugi pojedynek z mistrzem Rosji w trójboju siłowym Kirillem Sarychevem – okazał się przegrany.

Larry Wheels to utalentowany sportowiec, jego siła oraz sylwetka jest wszechstronna, mógłby odnosić sukcesy dosłownie w każdej dyscyplinie. Kulturystyka, trójbój siłowy, strongman, armwrestling, człowiek orkiestra!

Larry mimo niepowodzenia z Toddem nabrał cennego doświadczenia, prawdopodobnie armwrestling pozostanie jedynie jego hobby, jednak nigdy nie wiadomo jak potoczy się jego życie. Jak oceniasz predyspozycje Larrego do armwrestlingu?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz