Syntholowy skandal podczas Amatour Olympia Brazil 2018

synthol skandal olympia amatour brazylia 2018Do wielkiego skandalu z udziałem syntholu, doszło podczas zawodów Amatour Olympia 2018 w Brazylii !

Proszę sobie wyobrazić, że zawodnicy, którzy przeszli weryfikację, w swoje ciało mieli wstrzyknięty olej zwany syntholem. Wszyscy zawodnicy PRO brzydzą się zawodnikami, którzy posiłkują się tym sposobem, aby uzyskać „większe mięśnie”. Jednym z najbardziej znienawidzonym kulturystą jest Greg Valentino. (foto poniżej)

 

greg valentino synthol

Pomijając fakt, iż synthol prowadzi do poważnych powikłań zdrowotnych, kto do diabła dopuścił, aby tacy zawodnicy wystąpili na scenie Olympia Amatour !? Zawodów, które otwierają drogę do prestiżowych zawodów PRO… Sędziowie, którzy punktowali zawody zostali wybrani przez Pro League NPC.

Żeby tego było mało, zawodnik z dziwacznie napchanymi barkami, został nagrodzony za swoją sylwetkę ! To dopiero historia … Kolejną osobą, była fitnesska z napchaną pupą, prawdopodobnie był to implant pośladków !

WIDEO syntolowy skandal Brazylia Olympia Amatour

 

Kto odpowie w tej aferze, kto wybrał sędziów ? I jakim cudem, Ci zawodnicy nie zostali zdyskwalifikowani ? W zawodach PRO, nic takiego nie ma racji bytu i z miejsca taki delikwent, zostałby zdyskwalifikowany. Czekamy jak dalej potoczą się losy tego skandalu, a wy co sądzicie o syntholu w kulturystyce ?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz