Greg Valentino kulturysta na syntholu

Greg Valentino

greg valentino

Greg Valentino jest to były zawodowy kulturysta który miał świetne predyspozycję i niesamowitą genetykę, jego ciało było bardzo proporcjonalne, symetryczne i dobrze zdefiniowane. Jednak przyszedł taki dzień w którym Greg Valentino sięgnął po sterydy, dokładniej mówiąc olej – synthol. Od tego momentu jego sylwetka stawała się coraz mniej symetryczna i dziwaczna. Jego bicepsy przybrały wymiar, bagatela 66 cm! Lecz bez żadnego kształtu, tak jakby użądlił go rój os. Choroba zwana bigoreksją zniszczyła jego karierę i zmieniła w najbardziej znienawidzonego kulturystę na świecie, opinie które krążyły po świecie były brutalne.

To nie jest sportowiec, to oszust, jego ciało wygląda okropnie niczym mutant, to hańba dla współczesnej kulturystyki. Poniżej zobaczycie zdjęcia oraz filmik jak to wygląda rzeczywiście, uwaga to nie photoshop, to co widzicie to krzywda którą wyrządził sobie ten gość. Przy 171 cm wzrostu posiada on 66 centymetrów w bicepsie, zaburza to jakąkolwiek równowagę. Na samym końcu artykułu macie możliwość przeczytania jednego z wywiadów które przeprowadzono z Gregiem Valentino, dowiesz się w jaki sposób znalazł się w więzieniu oraz całą historię jego życia.

Trochę informacji na temat syntholu

synthol

Synthol olej – sterydy
Synthol jest to olej stosowany w odżywkach sprzedawany jako olejek do pozowania, Obecnie wiadomo, że zawiera prawdopodobnie około 85 proc. sterylnego oleju MCT.

 

Greg Valentino zdjęcia

Zdjęcia po wstrzykiwaniu syntholu w bicepsy

greg valentino bicepsy

greg valentino barki

Zdjęcie z młodości przed wstrzykiwaniem syntholu

greg valentino młody

Greg Valentino filmik

Wywiad z Gregiem Valentino

Testosterone: Greg, słyszałem, że zostałeś aresztowany, chyba nie rozmawiasz ze mną teraz z więzienia, prawda?

Greg Valentino: Nie! Tak, siedziałem w kiciu. Miałem oczywiście dużo problemów, ale już wszystko jest OK.

T: Pewnego dnia słyszałem również, że jesteś już martwy.

G: Co to ma być? Wszyscy oskarżają mnie o Synthol. Nie biorę Syntholu. Brałem propionate i equipoise domięśniowo*. Synthol działa tylko w jeden sposób: naciąga pasek/powięź**. Z Equipoise oraz z propionate masz rozciągnięcie od oleju plus dostajesz jeszcze miejscowy wzrost od sterydów. (* wstrzykiwane bezpośrednio w mięsień, ** przepraszam, ale nie potrafię powiedzieć o co konkretnie chodziło Gregowi)

Synthol jest jak stosowanie oleju bez żadnego specyfiku w środku. Jest jak branie śmiercionośnego oleju – jak kupowanie sterydu podróbki bez działającej substancji. Korzystając z Syntholu możesz tylko przesadzić. Mam 27 calowe ręce, myślisz że mam 7 cali oleju? To niedorzeczne. W ogóle nie wyglądałyby jak ramiona. Słuchaj, miałem 21 calowe ręce zanim kiedykolwiek wziąłem sterydy.

T: Naprawdę?

GV: Tak. Ja jestem już po czterdziestce. Trenowałem przez 25 lat nawet nie dotykając sterydów. Potem kiedy spróbowałem koksów – biorę je od ponad 6 lat – moje ciało po prostu eksplodowało. Zawsze byłem genetycznym odmieńcem jeśli chodzi o ramiona. I zarejestrowałem to nawet na zdjęciach.

T: Przypominam sobie kilka zdjęć ciebie z lat osiemdziesiątych i wyglądałeś jak normalny kulturysta

Greg Valentino: Na części z tych starych zdjęć miałem tylko dwadzieścia lat. Byłem wtedy w wadze lekkiej i wygrałem w mojej klasie wiele pokazów. Miałem 18 cali w ramionach i około 143 funty wagi. Wtedy nawet nie wiedziałem czym są sterydy.

T: Po tylu latach naturalnego treningu, dlaczego zacząłeś brać sterydy?

GV: Będę szczery, widziałem wielu facetów lepszych ode mnie – trenowałem latami żeby takim jak oni być. Ci faceci ledwo zaczęli podnosić ciężary i nagle, już po paru latach, byli gigantami. A ja tutaj sobie trenuje powoli, robiąc przyrosty latami, a oni stają się nagle kimś z bycia nikim. To denerwujące. Do tego dopiero co poczułem co zyskałem. Dwadzieścia pięć lat pakowania bez sterydów i wszyscy oskarżają mnie o doping, stop prawda, to zyskałem.

T: Czy używasz w tej chwili sterydów lub innych środków?

GV: Nie wziąłem sterydów od ponad roku i nigdy nie zastosowałem hormonu wzrostu. Wylądowałem w więzieniu, nie mogąc dotknąć sztangi, wyszedłem na zewnątrz i ciągle wyglądam na ogromnie dużego. Moje ramiona mają ciągle 25 cali…

T: W tej chwili nie stosujesz niczego? Żadnego typu miejscowych zastrzyków lub czegoś podobnego?

GV: Nie, nie mogę niczego zrobić. Oni są ciągle przy mnie. Jestem na odwyku narkotykowym i nawet nie dotykam koksów. Rozmawiasz z facetem który nigdy w życiu się nie upił, żadnych narkotyków lub czegoś podobnego, ale zabrali mnie do programu narkotykowego.

T: Zostałeś znaleziony ze sterydami i umieścili cię w narkotykowym programie odwykowym?

GV: Tak, oni nawet nie wiedzą gdzie wsadzić ludzi ze sterydami więc to co robią to umieszczają cię razem z silnie uzależnionymi od narkotyków ludźmi. Więc jestem w klasie z nałogowcami i w tego typu gównie. Nawet jeśli, to nie mogę brać żadnych koksów. Jestem poddawany testom dwa razy w tygodniu.

T: Więc po twoich początkowych doświadczeniach ze sterydami, kiedy zdecydowałeś się iść na całość i robić zastrzyki punktowe?

Greg Valentino: W chwili kiedy zacząłem zakochałem się w tym, ponieważ moje ciało odpowiedziało nieprawdopodobnie. W pierwszym miesiącu posmakowałem jednego cala w moich ramionach. I wtedy nawet nie robiłem zastrzyków miejscowych. Trochę się wtedy podekscytowałem, rozumiesz. Zacząłem po prostu to kontynuować. Moje ramiona miały 27 cali. A jestem małym gościem. To nie tak, że jestem wysoki lub coś podobnego. Ale nie mam tylko dużych ramion. Jestem ogólnie duży. Moją najgorszą partią jest klatka. Jest płaska. To nie jest złe, ale nie współgra z resztą ciała. Mam bardzo rozwinięte plecy i na prawdę szerokie barki.

T: Ludzie zawsze chcą wiedzieć dlaczego to robisz, ponieważ wszystko to jest nieproporcjonalne.

GV: Tak, ale nie staram się być symetryczny. Staram się być inny, wiesz co mam na myśli? Jestem jak Tom Platz jeśli chodzi o ramiona. Faceci jak Paul DeMayo którzy znają mnie od lat powiedzą ci, że zawsze miałem duże ramiona.

T: Więc chcesz powiedzieć, że większość twoich ramion to rezultat genetyki i jeśli ktoś chciałby robić to co robisz ty prawdopodobnie nie był by w stanie otrzymać takich wyników?

GV: Racja. Synthol jest dostępny dla kogokolwiek. Powiedzmy więc, że go stosowałem. To jak to jest, że nie ma innych facetów ganiających wokoło z 27 calowymi ramionami? Znam wielu ludzi, którzy próbowali Syntholu, i którzy nie mieli z tego żadnego pożytku. Mieli tymczasowe napompowanie i tak szybko jak tylko skończyli brać tracili je. Jeśli to byłoby takie proste, to każdy latałby w koło z wielkimi rękoma.

T: Czy myślałeś kiedyś na wykonaniem rentgena lub rezonansu magnetycznego żeby udowodnić, iż krytykowanie ciebie jest błędem?

GV: Mógłbym to zrobić. Wiesz przecież co oni wtedy powiedzą: nie jesteś w stanie pokazać różnicy między Syntholem, a sterydami. Ale możesz bezsprzecznie powiedzieć, że to nie są implanty, wiec byłbyś więcej niż szczęśliwy, że to zrobiłeś* [*do końca nie jestem pewien, czy dobrze przetłumaczyłem cytat przeciwników Grega]

T: Idźmy dalej, mówisz że nie używasz Syntholu, ale przeczytałem coś, gdzie powiedziałeś, że masz swój własny zestaw oleju MCT i innego towaru, którego używasz. To prawda?

GV: Nie, nie, nigdy tego nie powiedziałem. Ludzie mówią, że wciskam wszelaki kit. Olej MCT? To kłamstwo. Nie wziąłbym oleju MCT jako suplementu, a tym bardziej wstrzykując to stop w moje ciało. Musiałbyś być skończonym durniem żeby to zrobić. Nigdy nie mówiłem o tym publicznie, nawet na mojej stronie, ale podpisują się za mnie i rozpowiadają wszędzie najokropniejsze gówna. Moja strona jest okropna. Zamierzam ją zamknąć i wydać nową.

T: Daj nam jakąś wskazówkę, co dokładnie zrobiłeś, aby otrzymać tą drogą ramiona takie jak twoje.

Greg Valentino: Stosowałem na prawdę dużo testosteronu. Jakieś 3000 mg testosteronu na tydzień Kocham testosteron i tak samo kocham Equipoise. Testosteron, który brałem najczęściej to przeważnie propionate. Przez pewien okres stosowałbym enanthate i zawsze razem z Equipoise. Zrobiłbym prawdopodobnie, o mój Boże… Robiłbym zastrzyki każdego dnia. Nie martwiłbym się ilością oleju, martwiłbym się ilością działającego specyfiku. W ciągu tygodnia brałbym 3000 mg testosteronu i prawdopodobnie od 400 do 500 mg Equipoise. Pamiętaj, to 15 mg zastrzyki więc byłoby to jakieś 10 cm sześciennych Equipoise w ciągu okresu jednego tygodnia. Dawałbym w barki, tricepsy i bicepsy.

Teraz, wymieszałbym te środki. Użyłbym sten’u*, czasami w miejsca gdzie stosowałem propionate. Sten* daje ludziom nauczkę, ale ja go jakoś polubiłem. Robił mnie twardym i rozerwanym**. Wydaje się, że trochę wzrasta owłosienie i jest bezsprzecznie androgeniczny. Są kulturyści, którzy namawiali mnie, abym przestał zażywać te środki, a jakoś sami się do nich przywiązywali. [ * może chodzi o stanazol, ** do końca nie wiem co miał na myśli]

T: Czy to za sprzedawanie sterydów zostałeś aresztowany?

GV: Zostałem aresztowany ponieważ przez długi okres czasu rozprowadzałem koksy.

T: Byłeś właścicielem siłowni prawda?

GV: Miałem siłownie, teraz zajmuję się nieruchomościami. Musiałem sprzedać interes ponieważ miałem z jego powodu wiele problemów. Wiesz, jestem tym gościem, który był na Comedy Central* kiedy zostałem aresztowany. Mieli ze mnie niezłą zabawę. [ * Comedy Central to kanał TV]

T: O co tam chodziło?

GV: Moje ramiona są tak duże i moje barki tak obszerne, że filmowali mnie kiedy wychodziłem z posterunku policji. Pokazywali to w lokalnych wiadomościach na Daily Show*. Pokazywali mnie i mówili – Jak myślicie za co ten facet został aresztowany? Wskazówka: to nie był estrogen!. Wtedy dawali mnie na pierwszy plan i mówili – Lokalna policja znalazła tego faceta podczas produkcji sterydów. To nie żadne jaja! Myśleliście, że sprzedawał orzeszki mając takie ręce? [ * Daily Show to program TV]

T: Powiedziałeś mi, że znasz sporo sportowców jak Ronnie Coleman i lubicie się, ale Lee Priest powiedział parę przykrości na twój temat, prawda?

GV: Mogę stanąć obok Lee Priest’a, a ty możesz go idealnie za mną ukryć. Jestem troszkę wyższy od niego, ale nie dużo. Ale prawda, Lee sporo na mnie nagadał. Tyle że on nie rozumie tego, iż ja trenowałem kiedy on był jeszcze w przedszkolu. Zacząłem w 1972! Wiem więcej na temat ćwiczeń niż ci wszyscy goście, przysięgam na Boga. To dlatego kiedy oni przestali brać wyglądają jakby nigdy w życiu nie dotknęli sztangi.

Shawn Ray również się ze mnie zlewał na Night of Champions, mówiąc że nie rozumie co ja robiłem. Ale ty musisz zrozumieć. Jestem całkowicie duży. Jestem o wiele większy od niego. Moje ramiona były większe niż jego jeszcze zanim wziąłem sterydy.

T: Czy straciłeś sporo swoich wymiarów od kiedy zostałeś zmuszony do pójścia na odwyk?

Greg Valentino: O tak, straciłem. Moje ramiona mają teraz 25 cali. Byłem właśnie na Night of Champions, ludzie głupieli, chcąc moje zdjęcia i tego typu rzeczy.

T: Mówisz, że nie lubisz zwracać na siebie uwagi.

GV: Czy lubię? Rzeczywiście, jestem trochę zakłopotany.

T: Więc co cię motywuje? Musisz się liczyć z takim rodzajem zwracania na ciebie uwagi.

GV: Moja motywacja to (śmiech)… Mam kompleks niskiego mężczyzny, kompleks Napoleona, czy jak się to nazywa. Mam tylko jakieś 5 stóp i 5,5 cala wzrostu. Chcę powiedzieć, że facet z 27 calowymi ramionami, który ma tylko 5’5 wzrostu i 27 cali w pasie… wygląda niedorzecznie. Ale znowu, jeśli nie mogę urosnąć, to zostaję największym dziwakiem jakim jestem w stanie. Nie wciskam kitu o symetrii.

W kulturystyce nikt nie przestaje wciskać kitu o Milos Sarcev’ie, że symetria idzie z pięknym ciałem. Spytaj ludzi kogo chcieliby oglądać. Chcą patrzeć na dziwaków, Markus’a Ruhl czy na Paul’a Dillet, Chociażby nawet nie mogli przyjąć pozy. Ludzie kochają oglądać masę. Lubią oglądać mutantów. Dzięki temu możesz istnieć w sporcie.

T: Czy uważasz, że motywujesz ludzi?

GV: Nie, myślę że ludzi obrzydzam. Dostaję podłe e-maile z całego świata od ludzi, którzy mówią mi że jestem gnojem, wyglądam jak stop, zrujnowałem swoje ciało… a potem dostaję maile od ludzi, którzy na prawdę czują zgrozę na mój widok, są pełni podziwu. Tak czy owak, wiem że budzę wstręt. Wiem, że jestem pośmiewiskiem dla kulturystyki. Zdaję sobie z tego sprawę, ale wszystko jest ze mną w porządku.

T: Czy wiesz, że myślę nad zatytułowaniem tego artykułu – Najbardziej znienawidzony człowiek w kulturystyce?. Bez obrazy, ale takie są moje wrażenia po rozmowach na twój temat z innymi ludźmi.

GV: To spoko. Musisz wiedzieć jakiego rodzaju człowiekiem jestem. Jestem bardzo opanowany. Rozumiem, że jestem nie wątpliwie najbardziej nielubianym facetem w kulturystyce. To nie jest tak, że tego chcę, ale jest to w porządku ponieważ to prawda. Tylko że, ludzie nie darzą mnie zaufaniem. Większość z nich wszystkich nie mogłaby ze mną wytrzymać. Potrafię zrobić największą ilość serii. Ćwiczyłem na niemożliwych ciężarach. Już nigdy nie będę mógł. Jestem już po czterdziestce.

Ale nikt nie darzy mnie zaufaniem. Zakładają, że to Synthol czy inne specyfiki, ale oni nie rozumieją. Miałem 18 cali w ramionach przy 140 funtach. Na chwilę przed tym jak zacząłem brać sterydy miałem 185 funtów przy 21 calach. Zrobić 60 serii na jedną grupę mięśniową to dla mnie pestka. Uwielbiam obszerne* treningi. Piłem wodę i jadłem bułki podczas treningu dla utrzymania węglowodanów, gdyż zwykłem trenować godzinami. Już tego nie robię, ale wciąż robię mega serie. [* długo trwające]

T: Muszę zapytać, czy są jakieś codzienne czynności, których nie możesz wykonywać z powodu twoich ramion?

Greg Valentino: Wszyscy mnie o to pytają. Dam radę rzucać do kosza i mogę kopnąć piłką bardzo daleko. Gram w różne gry. Jestem bardzo zróżnicowany. Potrafię puścić szybką piłkę zaraz powyżej płotka*. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że jestem na prawdę dobrym sportowcem, a nie tylko wypchany mięśniami. [ *chodzi tu chyba o football amerykański gdzie trzeba kopnąć w pewien sposób piłkę, ale konkretnie jak nie wiem]

T: Wydajesz teraz jakiś film o tym jak trenować ręce, no ale przecież, to nie jest tak, że masz takie ramiona tylko od treningu. Czy to nie aby trochę kłamliwe?

GV: To nie jest film o treningu rąk. Mówi o treningu ogólnie, przekazuje moje idee i filozofię. Jeśli pracowałbym z tobą przez jeden pieprzony tydzień, gwarantuje ci że mógłbym wycisnąć jeden cal na którejkolwiek partii ciała, którą byś sobie zażyczył bez sterydów lub jakichkolwiek zastrzyków.

T: Kiedy ludzie widzą twoje ręce, ci sprytniejsi mówią, ej, co ten gość wie o treningu, on tylko wstrzykuje ręce byle płyn!

GV: Dokładnie. Ale ludzie, którzy ze mną pracowali powiedzą ci, że mieli przyrosty w rękach oraz na całym ich ciele. Mam inne sposoby na to wszystko.

T: Jakieś problemy zdrowotne?

Greg Valentino: O ****a pewnie! Mam film video, na którym trafiłem podczas zastrzyku w naczynie krwionośne*. Rozerwało się. Cały czas krwawiło i krwawiło i nic nie mogłem z tym zrobić. Nawet jak wsadzili mnie do więzienia, nie mogli nic z tym zrobić i kiedy wyszedłem moje ramię było *****sko ogromne. Lewe miało 29 cali. Ale nie były to mięśnie, to było jak jakiś balon. Więc nagrałem sobie na kasecie wypływ tej całej krwi i innego gówna, które tam było.

Brałem również 3000 mg tygodniowo tylko samego testosteronu. Dorzuć jeszcze 500 mg Equipoise i masz jakieś 3500 mg różnych specyfików. Wsadzili mnie do więzienia, więc przeszedłem z 3500 mg tygodniowo do zera. Dzięki Bogu, że nie straciłem mięśni, ale za to mój ***** zmienił się w jakieś stop. Byłem w takim punkcie, że Pamela Anderson mogłaby przyjść, zacząć mi go ssać, a nic by się nie stało. To zniszczyło moje libido. [*żyłę lub tętnice]

Moje ciało jest znowu pełne wigoru. Nigdy nie miałem żadnego dziwnego zmniejszenia. Nie rozumiem dlaczego, ale nie miałem. Ciągle są wielkości jajek, ale stanowczo straciłem swój popęd seksualny. Miewam teraz erekcje, jednak minął już ponad rok. Na początku kiedy wyszedłem byłem jak ****a święty.

Nie urosły mi żadne babie cycki lub coś podobnego. Nigdy nie wziąłem żadnych anty-estrogenów. Wierzę, że jest to genetyczne. Część ludzi może brać sterydy i mieć obolałe sutki. Inni mogą brać cokolwiek i nie mają żadnych problemów. Uważam, że ludzie, którzy mają naturalnie większe sutki są bardziej podatni na ginekomastię niż ci z małymi sutkami. Ja miałem zawsze małe sutki. Posiadam dużo teorii na ten temat.

T: A co jeśli chodzi o blizny?

GV: Jestem pewien, że część blizn na moich rękach pochodzi z zastrzyków. Mam mocne krosty, miałem wrzody. To dlatego jeden z moich bicepsów nie ma wierzchołka. Pojechałem na pogotowie i lekarz pociął mi bicepsa aby oczyścić go z wrzodów. Spłaszczyło mi to wierzchołek na jednym ramieniu.

T: Powiedz mi, czy zarabiasz na tym pieniądze?

GV: (śmiech) Nie! Nikt mnie nie lubi! Nie mam z tego żadnych pieniędzy. Jednak zarabiam trochę na moich filmach. Nie było tego dużo, ale trochę się sprzedało.

T: Jeśli nie stosujesz Syntholu to dlaczego sprzedajesz go na swojej stronie?

GV: Każdy zawsze pyta mnie o Synthol i gdzie można go kupić, ponieważ myśli, że go stosuję. Więc dlaczego nie spróbować na tym zarabiać? Dostaję go od mojego przyjaciela, który jest właścicielem Zoe Labs. Jednak sprzedałem tylko kilka buteleczek.

T: Gdzie widzisz się za 20 czy 30 lat?

Greg Valentino: Hmmm, może z 30 calami w rękach! Nie, tylko żartowałem. Nie wiem. Wiem, że zawsze będę w formie. Mam nadzieję, że będę wtedy jeszcze żył.

T: Popatrz, będziesz w wieku około 60 lat? Muszę się zastanowić nad twoimi dawnymi problemami z prawem i intensywnym zażywaniem sterydów.

GV: Nie obwiniam ludzi za takie o mnie mniemanie. Nie zamierzam już nigdy brać żadnych środków. Chcę znaleźć lekarza, aby uzupełnić swój testosteron, ponieważ, mam teraz bardzo niski jego poziom. Ale na pewno nie zamierzam już sprzedawać tego gówna. Nie chcę brać na siebie żadnego ryzyka. Rozmawiasz z facetem, który nigdy w życiu się upił. Nawet nie wiem jak smakuje piwo. Byłem 3 razy drużbą na weselach i wznosiłem toasty wodą. To nie ma nic wspólnego z kulturystyką. Ma to związek z tym, że dorastając uwielbiałem mojego ojca, który nigdy nie pił, więc i ja nigdy nie piłem. Jedyne ryzyko jakie podjąłem w życiu dotyczy sterydów i zgadzam się z tym. Mam dzieci i nie chcę spędzić mojego życia w więzieniu.

T: A tak jeszcze spytam, czy uważasz, że Synthol powinien być dozwolony w profesjonalnej kulturystyce?

GV: Tak. Osobiście uważam że Synthol jest bezużyteczny. Chociaż, jednak ma pewne znaczenie w kulturystyce. Kobiety mają sztuczne piersi i to bezsprzecznie uwydatnia ich kształty. Bez implantów wyglądałyby jak faceci w bikini. Nie rozumiem jaki interes jest w używaniu Syntholu przez mężczyzn. Synthol nie czyni kulturystą. Jeśli ludzie mówią, że moje ręce to tylko Synthol, rzucam im wyzwanie aby osiągnęli 27 calowe ręce używając tylko Syntholu. Nie ma szans. Musisz użyć jakiegoś sterydu aby mieć miejscowy wzrost.

T: Co sądzisz o konkurencji w kulturystyce?

GV: KULTURYSTYKA idzie kategorycznie wstecz. To okropny sport. Organizatorzy zarabiają, ale kulturyści nie mają z tego nic. Jest paru gości z pierwszej piątki Olympia, którzy skaczą w klubach nocnych, żeby tylko coś zarobić. Mike Quinn tańczył w klubie mimo, że pewnego roku był szósty w zawodach Olympia. Jeśli byłby graczem nr 6 w baseball’u zarabiałby miliony.

Kulturystyka to straszny sport. Jak dla mnie lubię ją. Lubię być jakimś dziwakiem ponieważ to kompensuje fakt, że jestem małym gościem. Jak długo ktoś wygrywa Mr Olympia, mogę dać z siebie wszystko. Jak długo Jankesi wygrywają World Series jestem szczęśliwym człowiekiem. [nie mam pewności co do ostatnich dwóch zdań]

T: Jakieś słowa na koniec do tych którzy cię krytykują lub nienawidzą?

GV: Przypuszczam, że jeśli ludzie o mnie rozmawiają to będzie to podtrzymywało moje imię. Nie ma innej takiej rzeczy jak zły rozgłos. Każdy nienawidził George Steinbrenner’a ale Jankesi ciągle wygrywali.

T: Ale jeśli ty na tym nie zarabiasz dlaczego zależy ci na reklamie?

Greg Valentino: Pewnego dnia będę zarabiał na tym. Rzecz w tym, że kiedy ludzie mnie spotykają, zaczynają mnie lubić. Kiedy jestem na dużych pokazach, ludzie zawsze tłoczą się do mnie i mówią, że nie zdawali sobie sprawy, z tego, iż jestem fajnym gościem. Daję każdemu czas, i darzę każdego szacunkiem. Nie jestem złym człowiekiem, zrobiłem tylko parę złych rzeczy.

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz