Synthol olej wstrzykiwany do mięśni

Synthol olej sterydy

synthol

Synthol jest to olej stosowany w odżywkach sprzedawany jako olejek do pozowania, Obecnie wiadomo, że zawiera prawdopodobnie około 85 proc. sterylnego oleju MCT, 7-8 proc. lidokainy i 7-8 proc. alkoholu.

Synthol wstrzykiwany jest do środka mięśni, co daje natychmiastowy efekt napompowania mięśnia lecz te nie wyglądają estetycznie wręcz odwrotnie bardzo sztucznie i ohydnie niczym implant

Syntholu używają raczej osoby które maja zaburzony obraz swojego ciała tkz. bigoreksje ponieważ efekty kuracji są samookaleczeniem, aplikowanie oleju w mięśnie kosztuje od 350 do 450 dolarów tygodniowo !

Synthol w kulturystyce jest całkowicie zakazany, za jego pomocą bez żadnego wysiłku można powiększyć mięsień o 10 – 15 centymetrów, sterydy zaś 2,5 – 4 centymetrów. Jego zażywanie jest szalenie niebezpieczne dla zdrowia i życia ponieważ może dojść do zakażenia, infekcji czy ropnia a zakażone miejsce puchnie co prowadzi do przecinania ropnia lub czyszczenia chirurgicznego. Kolejnym zagrożeniem jest trafienie w żyłę zamiast mięśnia co może skończyć się nawet zgonem lub stałym kalectwem.

Głównym rynkiem zbytu Syntholu jest Ameryka w której młodzi chłopcy patrząc na czasopisma z kulturystami chcą w jak najszybszym tempie stać się tacy jak oni, co oczywiście nie jest możliwe, aby tak wyglądać potrzeba bardzo długiego stażu na siłowni, predyspozycje genetyczne oraz niestety zażywanie sterydów

Tak więc olej synthol nie jest sterydem lecz olejkiem który ludzie wstrzykują sobie w mięśnie aby szybkim tempie oraz bez wysiłku zwiększyć wymiary swoich mięśni, pytanie które się nasuwa czy warto jest ryzykować zdrowie i życie aby zrobić z Siebie kalekę ? Odpowiedź brzmi oczywiście że nie ! aby zaimponować kolegom czy kobietom nie trzeba mieć ogromnych mięśni wystarczy zdrowa dieta, dobry program treningowy, wyrzeźbione ciało z małą ilością tkanki tłuszczowej to na pewno wabik na kobiety 🙂 Tak więc zapraszamy do naszych stref trening, dieta i do dzieła !

Zdjęcie osoby na syntholu

greg valentino synthol

Serwis Pakernia24.pl nie poleca ani nie namawia do zażywania sterydów oraz nie ponosi odpowiedzialności za skutki spowodowane ich aplikowaniem, wartość merytoryczna która jest zawarta na stronie ma charakter wyłącznie informacyjny.

Autor Pakernia24: Sebastian Walczak

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz