Boldenon informację na temat sterydu

Boldenon sterydy

boldenon

Boldenon to środek używany w weterynarii. W kulturystyce uznawany jest jako jeden z najbezpieczniejszych a zarazem jeden z najbardziej efektywnych anaboliczno – androgennych sterydów domięśniowych. Ma on relatywnie wysoki indeks anaboliczny przy niskim indeksie androgenicznym. Dużą zaletą jest bardzo niska aromatyzacja co wiąże się z minimalną retencją wody. Często bywa zamiennikiem deca durabolinu. Głównym efektem działania boldenonu jest poprawienie równowagi azotowej, co powoduje zwiększenie syntezy białek w komórkach mięśni. W rezultacie daje to przyrost wysokiej jakości mięśni, który następuje systematycznie jednak powoli.

Aktywne działanie: do 7-9
dni
Przeciętne dawki: 200-600mg
co 7dni
Przeznaczenie: sucha
masa mięśniowa, znakomita gęstość i definicja
Działanie: :
(undekanian) odczuwalne od 4tego tygodnia, solidne przyrosty od 6tego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12+tygodni
Wykrywalność: do 5
miesięcy
Właściwości: dość
silnie anaboliczny, umiarkowany androgennie, niska aromatyzacja, niska
toksyczność dla wątroby
Blokowanieukładu HPTA: umiarkowane
Odblokowanie: po
~17-21dniach

Podczas cyklu z użyciem boldenonu można również zaobserwować wzmożoną stymulację produkcji czerwonych krwinek co owocuje dobrym dotlenieniem mięśni (pompą) oraz zwiększeniem siły. Steryd ten to jeden z niewielu, który daje znakomitą twardość i definicję mięśnia – połączony z winstrolem często jest wykorzystywany przed zawodami. Jest on zarówno dobry na masę gdyż znakomicie poprawia apetyt co w połączeniu z wysokim indeksem anabolicznym daje dobre przyrosty masy przy jak i rzeźbę szczególnie przy niskim procencie tkanki tłuszczowej. Bardzo dobre rezultaty osiąga się łącząc go z testosteronami oraz metanabolem na masę i winstrolem/trenbolonem na rzeźbę. Co do poważniejszych skutków ubocznych panuje opinia, iż jest on teratogenny (może mieć wpływ na niepoprawny rozwój płodu następnego pokolenia) jednak nie jest to do końca potwierdzone.

 

Serwis Pakernia24.pl nie poleca ani nie namawia do zażywania sterydów oraz nie ponosi odpowiedzialności za skutki spowodowane ich aplikowaniem, wartość merytoryczna która jest zawarta na stronie ma charakter wyłącznie informacyjny.

Ocena: 4.8/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz