Sterydy skutki uboczne kilka słów o działaniu saa

Sterydy skutki uboczne kilka słów o działaniu saa

sterydy skutki uboczne

Sterydy skutki uboczne, sajdy ? Czy tak po prostu ma być? Kilka słów o działaniu środków saa i ich efektach ubocznych…

W dzisiejszym artykule nie będę zagłębiał się w konkretne środki czy też przypadki , o których słyszałem lecz postaram się uświadomić Wam skąd biorą się tak na prawdę skutki uboczne sterydów i jak je rozróżnić od efektu działania danego środku.

Nie wiem jak Wy , ale ja często spotykałem ludzi , którzy nie zdecydowali się na wspomaganie środkami androgenno-anabolicznymi z powodu obaw przed skutkami ubocznymi .Lęk przed skutkami ubocznymi to efekt śledzenia for internetowych oraz podkolorowanych sytuacji oraz przypadków. Z odpowiednio rozpisanym cyklem jest tak samo jak z dietą – musi być rozpisany indywidualnie , muszą być uprzednio wykonane badania morfologiczne , z których odczytamy podstawy ale też musimy mieć wiedzę jak mają się nasze poziomy hormonów . Sam cykl na środkach saa to nie tylko okres bomby , ale też i odbloku , zatem też należy pamiętać o badaniach po odstawieniu saa aby wiedzieć jak przygotować się do pct. Jeśli te wytyczne są zrealizowanie nie ma mowy o żadnych skutkach ubocznych , wtedy możemy mówić o efektach działania danych środków.

Jeśli mamy do czynienia z wzmożoną dawką testosteronu na tydzień będzie towarzyszyła nadpobudliwość , agresja , zwiększone libido , wzmożona czynność gruczołów łojowych , co też może wiązać sie z problemami skórnymi . Trenbolon natomiast w pierwszych dniach przyprawia o duszności i uczucie jakby ” brała Cię grypa” ,clenbuterol powoduje drżenie rąk , t3 podkręca metabolizm i nieznacznie podnosi temperature , nandrolony ”spowalniają” człowieka , a metka powoduje senność. Tych syndromów nie można mylić z skutkami ubocznymi sterydów . Efekty uboczne zaczynają się po odstawieniu środków gdzie organizm nie jest w stanie wytworzyć takiej ilości hormonów jakie przyjmował syntetycznie. Wówczas można mówić o tzw. zablokowaniu. Następuje nostalgia , depresja ale też i spadki. Istnieje też teoria, o samoczynnej odbudowie organizmu – owszem , istnieje takie coś , lecz trwa to bardzo długo , a okres rekonwalescencji organizmu może potrwać bardzo długo , a co za tym idzie może być trudny .

Zanim sięgniecie po wspomagania, skontaktujcie się z kimś kto po prostu się zna i pomoże Wam dobrać środki, dawki i pokieruje całym procesem, nie bójcie się zainwestować w środki z najwyższej półki jak też ludzi znających temat, bo ta inwestycja to inwestycja w siebie tak naprawdę. Pamiętajcie wszystko jest dla ludzi, tylko zawsze z głową i odpowiednią wiedzą i nie ważne czy to będzie wiedza podparta dyplomami, fakultetami czy zwykłym doświadczeniem osób które od lat w tym siedzą ( osobiście uważam że ta druga opcja jest lepsza, nie wierze w książkowe wytyczne profesorów z racji tego, że każdy z nas jest inny) .

Serwis Pakernia24.pl nie poleca ani nie namawia do zażywania sterydów oraz nie ponosi odpowiedzialności za skutki spowodowane ich aplikowaniem, wartość merytoryczna która jest zawarta na stronie ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zapraszam do kolejnych artykułów

Specjalista Pakernia24: Adam Domazer – Trener Personalny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *