Trening skalpel i killer Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska skalpel i killer ćwiczenia na idealne ciało

Skalpel i Killer Chodakowska

Trening na idealne ciało „Ewa Chodakowska’ nosi nazwę skalpel oraz killer jak łatwo się domyślić po samych nazwach łatwo nie będzie. Killer – to program treningowy, który jest jednym z najlepszych zestawów ćwiczeń Chodakowskiej na poprawę sylwetki, spalenie tkanki tłuszczowej. Jak to wygląda? 45 minutowy killer, który składa się z samych intensywnych ćwiczeń spala nawet 600 kalorii, to mówi samo przez siebie…

Ewa Chodakowska – więcej informacji.

Trening killer ze względu na swoją wielką intensywność nie jest stworzony dla każdego, wytrzyma tylko najbardziej zdeterminowana osoba, bądź zaawansowana w ćwiczeniach cardio lub siłowni. Co takiego wyróżnia go z pośród innych zestawów treningowych? to że nie mamy nawet sekundy wytchnienia, ćwiczenia są wykonywane jedne po drugim, jak nie trudno się domyślić trzeba mieć na prawdę żelazną kondycję żeby wytrzymać taki katorżniczy trening.

Killer Ewy Chodakowskiej jest podzielony na trzy bloki: ćwiczenia kardio, interwały, oraz ćwiczenia siłowe. Podczas tych ćwiczeń pracują mięśnie nóg, mięśnie brzucha, jeden blok składa się z 3 serii ćwiczeń. Ćwiczenia wydają się proste i przyjemne, jednak ze względu na swoją intensywność, z miłego kotka, zmieniają się we wściekłego lwa!

Trening ten znajdziecie na youtubie wpisując: Killer Ewa Chodakowska

Na początku nie należy się napalać, że będziemy mogli wykonać cały plan bez problemu, osoby które bardzo chcą a nie mają wystarczającej kondycji powinny kończyć trening na tyle ile są w stanie wykonać, czyli np po 20 minutach, następny już 21 itd, aż dojdziemy do pełnych 45 minut, satysfakcja będzie nieziemska, a nasze ciało już na pewno stanie się bardziej fit.

Efekty Killera

– Poprawa wytrzymałości mięśniowej.
– Poprawa wytrzymałości tlenowo-oddechowej.
– Wzmocnienie mięśni całego ciała. (głównie brzucha i ud)
– Spalenie tkanki tłuszczowej.
– Poczucie szczęścia i satysfakcji z doskonalenia samego siebie oraz łamanie barier.

 

Chodakowska Ewa

Trening skalpel Ewy Chodakowskiej

Trening skalpel to zestaw ćwiczeń stworzony przez instruktorkę fitness Ewe Chodakowską, skalpel skupia swoją uwagę na mięśniach brzucha, które nasza bohaterka artykułu uważa za najważniejszy ośrodek w naszym ciele, piękny wyrzeźbiony, płaski brzuch, to chyba marzenie każdego

To tylko 30 minut, ze względu na szybkość toczącego się życia i brak czasu na jakiekolwiek ćwiczenia, do minimum, co spowodowało zwiększenie intensywności do maksimum, Chodakowska dzięki temu okroiła czas trwania świetnego programu treningowego do minimum, na pewno każdy znajdzie pół godziny w ciągu swojego dnia.

Główny sekret świetnego planu na płaski brzuch 'skalpel’ to technika napinania mięśni brzucha przy wydechu, Chodakowska uważa, że wtedy możemy w pełni skontrolować napięcie mięśniowe a nasz trening staje się bardziej efektywny. Treningi są tak skonstruowane że w krótkim czasie ćwiczenia powtarzają się i wykonujemy je cały czas w różnych tempach. Treningi te jak i ćwiczenia siłowe, wytwarzają hormony szczęścia co bardzo pomaga nam do motywowania się, oraz nie rezygnowania z dalszych treningów, które do najłatwiejszych nie należą.

Aby ćwiczenia dawały dobre rezultaty, powinniśmy wykonywać je minimum 3 razy w tygodniu.

Efekty treningu skalpel

– Spalanie tkanki tłuszczowej
– Wzmocnienie mięśni brzucha i całego ciała
– Ujędrnienie naszego ciała.
– Wytwarzanie hormonu szczęścia – Radość z treningu

Filmik z treningu skalpel znajdziesz na youtubie: wpisując Trening skalpel Ewa Chodakowska

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz