Ewa Chodakowska instruktorka fitness

Ewa Chodakowska informacje oraz trening instruktorki fitness

Trening Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska – trenerka personalna, trenerka fitness, urodzona 24 lutego 1982 roku, 33 letnia sportsmenka, która kiedyś ćwiczyła tylko dla Siebie, nagle stała się wielką gwiazdą fitnessu, dzięki której tysiące kobiet zostały zmotywowane do poprawy swojego ciała oraz ćwiczeń fizycznych.

Ewa Chodakowska jest autorką płyt treningowych: skalpel, skalpel 2, killer, turbo, szok trening.

Przeczytaj nasz artykuł o: skalpel i killer trening

Oraz trzech książek: Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską, Twój dziennik Fitnessu oraz Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej. Serdecznie zachęcam do oglądania oraz trenowania razem z tymi płytami, innowacyjne i super intensywne ćwiczenia które oferuje w swoim wachlarzu Ewa Chodakowska przynoszą świetne efekty, spalają tkankę tłuszczową, rzeźbią ciało, ujędrniają brzuch oraz uda, zwiększają możliwości krążeniowo-oddechowe – cardio, oraz sprawiają że nasz poziom endorfin – hormonu szczęścia aż eksploduje.

Ewa Chodakowska od dziecka kochała aktywność fizyczną, dodatkowo później odkryła podczas jednych z wakacji że jej pasją jest motywowanie innych do ćwiczeń i poprawy sylwetki. To właśnie był ten przełom dzięki któremu jej kariera rozwinęła się do granic możliwości i aktualnie uznawana jest za jedną z najlepszych instruktorek fitness w Polsce, a jej treningi ogląda i uskutecznia tak wiele osób.

Chodakowska jest zaręczona z Grekiem, mieszka w Warszawie oraz współpracuje z magazynem SHAPE. Aktywnie uczestniczy w promocjach fitnessu oraz propagowaniu zdrowego trybu życia. Ewa kiedy z Anglii trafiła do Grecji tam skończyła Akademie Pilatesu i zdobyła ksywę 'trenerka kilerka’. Jej osoba znajduje swoich zwolenników oraz przeciwników, jednak jest to wielka gwiazda i to całkiem normalne, nasza redakcja bardzo docenia jej wkład w Polski fitness i właśnie dlatego piszemy o niej artykuły i chcemy podzielić się z wami wiedzą na jej temat.

 

Ewa Chodakowska

Główne zalety treningu z Ewą Chodakowską

– Spalanie tkanki tłuszczowej
– Ujędrnianie ciała
– Poprawa wydolności krążeniowo- oddechowej
– Wyrzeźbienie mięśni brzucha i ud.
– Stracenie zbędnych kilogramów
– Przyjemność uprawiania aktywności fizycznej, która ładuje nas pozytywną energią.

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian – wszelkie prawa zastrzeżone.

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz