Nowy kanał na YouTube – Olimp oraz Grupa Abstra „Rozmiar ma znaczenie”

„Rozmiar ma znaczenie” to nowy sportowy kanał na Youtube, który tworzy Olimp Sport Nutrition oraz Grupa Abstra. W każdym z odcinków dwóch uczestników rywalizuje, wykonując jedno ćwiczenie. Do zadania podchodzą dwukrotnie. Ich próby są oddzielone tygodniowym przygotowaniem pod okiem mentora, czyli eksperta związanego z daną konkurencją sportową.

W pierwszym odcinku zawodnicy zmierzyli się ze zwisem na drążku. Nad rywalizacją i przygotowaniem do ostatecznej rozgrywki czuwał Mateusz Płachta (Kura Workout – sześciokrotny Mistrz Polski w Street Workoucie).  Mateusz między innymi zwrócił uwagę na to, by podczas zwisu zamykać palce, dzięki czemu chwyt jest pewniejszy.

Wyniki? Minuta i 40 sekund oraz dwie minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Cel treningowy? Pobić ten rezultat za 7 dni.

Każdy z zawodników inaczej ułożył swój plan treningowy. Jak wyglądały i który z nich okazał się bardziej skuteczny? Tego nie zdradzimy, odpowiedź kryje się w filmiku:

Z informacji, które udało nam się pozyskać, wynika, że to nie ostatni element siłowy na kanale. Wkrótce zawodnicy zmierzą się ze spacerem farmera, a ich próby oceniał będzie Mariusz Pudzianowski.

Redaktor Pakernia24:

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz